Wszystko o męskiej diecie

Jaka powinna być męska dieta? Jakie produkty włączyć do diety, by chronić serce, prostatę, kości , wzmacniać odporność i libido? Jaką strategię zastosować w kuchni, gdy chcemy poprawić sobie nastrój, wejść na wyższy poziom kulinarnego wtajemniczenia bądź rozpocząć dietę?

Produkty

Przedstawiamy 10 produktów, które pozytywnie wpływają na męskie zdrowie. Nie tylko wzmagają libido, ale i działają antynowotworo, wzmacniają kości, chronią prostatę, obniżają cholesterol i w dodatku są dobre dla skóry, czyli wyglądu. Pałaszuj już teraz!

Zobacz: Męska dieta - 10 produktów dla zdrowia faceta

Gotujemy!

Czy wiesz, jaki jest najzdrowszy sposób obróbki termicznej żywności? Gotowanie na parze. Wiedziałeś, że ten zwyczaj pochodzi z Azji? Na czym polega gotowanie na parze i czy jedzenie „z pary” jest smaczne? Czym się różni od zwykłego gotowania i smażenia?

Zobacz: Gotowanie na parze - delektuj się zdrowiem

Jedzenie, które rozwesela

To nie żart… I nie chodzi również o zajadanie emocji – panom, których dotyczy ten problem, odsyłamy do kolejnego artykułu. Tu możesz zapoznać się z listą produktów, które skutecznie poprawiają nastrój – zawierają bowiem dużo znanych z reklamy „cząsteczek szczęścia”…

Czytaj: Jedz i bądź szczęśliwy

Odchudzanie

Jeśli Twoje BMI wskazuje na nadwagę, zastanów się nad odchudzaniem. Nie chodzi tylko o wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie. Odchudzanie – jak zacząć? Ile powinna trwać dieta dla mężczyzny?

Co zrobić, gdy: Odchudzanie czas zacząć

Ciekawostki

Zawsze chciałeś o to spytać, ale nie było kogo? Dowiedz się:

Jakie są objawy przedawkowania... kawy?

Czerwone wino - zdrowe czy niezdrowe?

Czy piwo służy naszemu zdrowiu?