Aerobik w wodzie.

Wczasy odchudzające dla mężczyzn

Istnieje masa ofert wczasów odchudzających dla kobiet zaś bardzo mało jest ofert skierowanych do mężczyzn. Może zamiast szukać ofert wyjazdu indywidualnego warto wybrać się we dwoje i spędzić miło urlop? Poniżej mały przegląd ofert na walentynki.
/ 04.02.2013 09:38
Aerobik w wodzie.

Po przeszukaniu ofert w Internecie znaleźliśmy jedną skierowaną  konkretnie do Panów – plan Master. W ofercie oczywiście oprócz samego zakwaterowania znajduje się także:

 • dieta 1200 kcal,
 • 4 rodzaje masaży (antystresowy, twarzy, stemplami ziołowy oraz firmowy),
 • manicure,
 • sauna albo aqua aerobic.

Więcej o pobycie na stronie www.nawzgorzu.com.pl.

W ofercie mamy pokój 1-,2- oraz 3-osobowy. I teraz warto się zastanowić nad takim wyjazdem. O ile uda nam się namówić naszego mężczyznę na wyjazd odchudzający ( bo przecież nie każdy przyjmuje do wiadomości, że mu się przytyło i jeszcze gotowi się na nas obrazić) to niepokojące są propozycje pokoi. Mężczyzna na wyjeździe odchudzającym z kolegami to raczej strata pieniędzy, dla nich na pewno niezapomniany wyjazd z piwkiem w tle, ale czy wtedy kuracja nie mija się z celem? Poza tym już widzę jak nasz mężczyzna poddaje się zabiegowi manicure i trzyma parafinę na swych delikatnych rączkach. Chyba, że wybierzemy się w taką podróż z ukochanym i on będzie korzystał z oferty Master, a my z oferty „schudnij zdrowo i z uśmiechem” , a w trakcie pobytu będziemy się widywać na manicure.

Zobacz także: Pod okiem specjalisty - dieta dla mężczyzny

Odchudzanie w parze

A może warto zastanowić się nad ofertą skierowaną konkretnie dla par? Wszystko robimy razem i nie spotykamy się tylko w przelocie. Wspólnie wykonujemy ćwiczenia pod okiem trenera, biegamy brzegiem morza i wzajemnie się motywujemy do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Przy posiłkach dyskutujemy o tym co mamy na talerzu i wymieniamy się poglądami, zaś zdobytą wiedzę żywieniową wykorzystujemy później w domu, żeby przygotować choć odrobinę zdrowsze posiłki. Indywidualne zajęcia z dietetykiem oraz trenerem na pewno pomogą nam w wyrobieniu zdrowszych nawyków. W przerwach między intensywnymi ćwiczeniami wspólnie spędzamy czas na masażach i innych zabiegach kosmetycznych dostosowanych do naszych potrzeb.

Wyjazd odchudzający dla dwojga nie jest teraz problemem, gdyż są hotele organizujące w ten sposób dłuższy weekend walentynkowy – takie połączenie przyjemnego z pożytecznym. Więc nawet jeśli nie schudniemy to na pewno miło spędzimy czas z ukochanym.

Sposób na walentynki

Turnusy odchudzające dla zakochanych oferuje np. Rezydencja Leśna Chata w Jastrowie (woj. wielkopolskie). Oferta skierowana jest do par z tym, że pan może czynnie uczestniczyć i wraz z partnerką poddać się zabiegom odchudzającym albo tylko obserwować i dawać wsparcie. Oferta oprócz odpowiednio skomponowanej diety i noclegów zawiera także:

 • masaże na kręgosłup i antycellulitowe,
 • poranną gimnastykę, wejście na siłownię oraz saunę,
 • wieczorki muzyczne i karaoke.

Zatem jeśli chcecie razem pozbyć się zbędnych kilogramów rezerwujcie już teraz przez stronę www.lesnachata.pl

Magnat Resort & Spa pozwala zaszaleć – oprócz dwuosobowych pokojów można wynająć apartament. Zatem odchudzanie i ujędrnianie w pełnym luksusie. Przez 8 lub 15 dni wspólnie spędzamy czas na zabiegach w pięknym otoczeniu. W ofercie spa w cenie pokoju mamy:

 • porady dietetyka,
 • poranną gimnastykę , nordic walking i aqua aerobic,
 • masaże,
 • dostęp do sauny, basenu, jacuzzi,
 • możliwość wypożyczenia rowerów (aktywnie spędzamy czas we dwoje).

Więcej o ofercie na stronie www.magnat-spa.pl

Jeśli wolisz Mazury, to Hotel Miłomłyn Zdrój oferuje kilka programów odchudzających do wyboru. Zaś z okazji walentynek mamy ofertę wspólnego spędzania czasu aktywnie. Obejmuje ona między innymi:

 • masaż i zabiegi Spa,
 • nordic walking, spacery oraz aqua aerobic,
 • wstęp na basen, saunę i jacuzzi.

Oferta na: www.milomlynzdroj.pl

Zobacz także: Zajęcia fitness dla panów