Walka na kalorie: fast food

Sprawdź, ile kalorii mają najpopularniejsze dania typu fast food. Pamiętaj, że spożywanie dań fast food przynajmniej raz w tygodniu to gromadzenie ok. 20000 kalorii rocznie. Aby spalić taką ilość kalorii, musiałbyś jeździć na rowerze prawie przez 40 godzin.

Walka na kalorie: fast food
Kurczak Hot Wings KFC ok. 320 kcal kontra Cesar Salad ok. 90 kcal. Zamiast porcji skrzydełdk możesz zjeść 3 porcje sałatki.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/6 lat temu
Skoro fast foody są nie zdrowe to po co je produkują. Np. ja ich w ogóle nie jadam (no może czasami :P) i ważę 43 kg przy wzroście 161. :D
/8 lat temu
Diana daruj sobie reklamę tego bezwartościowego świństwa. Co za bzdury!!! Jem kisiel i chudnę! Piję kawę i chudnę! Jeśli przestałaś tyć to dlatego ze nie jesz chipsów czy frytek. Nikt jeszcze po zadnym preparacie nie schudł.
/8 lat temu
Ja czasami oprócz obiadu lubię sobie w między czasie zjeść jakieś frytki albo chipsy i do tej pory to robiłam, co było widoczne na moim brzuchu i nie tylko. Jednak nauczyłam się nad tym panować za pomocą błonniSlim. Jest to zwykły ananasowy kisiel zawierający błonnik. Mi on bardzo pomaga, dzięki niemu staje się szczuplejsza i powoli pozbywam sie wszystkich kompleksów. Spososbów na nie podjadanie jest wiele, mi akutat taki przypadł do gustu :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)