trening gwiazd fot. ONS

Treningi gwiazd - Julia Roberts, Kate Hudson, J.Lo i inne

Piękna, szczupła i wysoka - tak wygląda każda z gwiazd Hollywood. Poznaj tajemnice rzeźbienia tych boskich ciał!
/ 10.02.2012 20:20
trening gwiazd fot. ONS
Julia Roberts
Do ćwiczeń wykorzystuje taśmy rozciągające. Dzięki nim trenuje wszystkie partie ciała, a w szczególności bicepsy, klatkę piersiową i ramiona. Stojąc na taśmie wyciąga ją w górę, jednocześnie uginając przedramiona jak najbliżej tułowia lub odwodząc ramiona w bok, do poziomu barków.

Jennifer Lopez
Wykorzystuje swoją kondycję również charytatywnie. Jak? Bierze udział w wydarzeniach sportowych, do których najpierw musi się porządnie przygotować.

Naomi Watts
Preferuje jeden z najbardziej skutecznych treningów, jakim jest trening interwałowy. Zmiany tempa i rodzaju ćwiczeń wzmagają procesy spalania tłuszczu, dzięki czemu pozbywamy się większej ilości kalorii i poprawiamy metabolizm (a to przekłada się na szybsze efekty odchudzania).

Kate Hudson
Miesza różne rodzaje treningów. Często biega i uprawia... taniec na rurze! To bardzo wyczerpujące ćwiczenia, które świetnie modelują sylwetkę i  nadają jej baaardzo seksowne kształty.

Jessica Simpson
Doceniła zalety fitballu. Jednym z jej ulubionych ćwiczeń są przysiady tyłem do ściany z opartą na niej piłką. Dzięki temu aktorka ma właściwą postawę oraz piękne nogi i pośladki.

Penelope Cruz
Nie ćwiczy w fitness klubie – wybiera trening na świeżym powietrzu, bo ten jest bardziej efektywny i przyjemny. Cruz wyznaje zasadę - ćwiczenia są nie po to, by spalać setki kalorii, ale by aktywnie i przyjemnie spędzać czas.

Jennifer Garner
Aby być w doskonałej formie robi mnóstwo wypadów ze sztangielką na ramionach. Dzięki nim ma świetnie wyrzeźbione uda, łydki i pośladki.

Reese Witherspoon
Podczas codziennego treningu stara się urozmaicać ćwiczenia i zwiększać ilość powtórzeń. Dzięki temu aktorka nie rozleniwia się, bo jej mięśnie ciągle są mobilizowane do pracy.