TOP 5 dieta - wybór redaktor działu dieta - listopad fot. Fotolia

TOP 5 dieta - wybór redaktor działu dieta - listopad

Zobacz, co znalazło się w moim zestawieniu dietetycznych hitów tego miesiąca!
Agata Bernaciak / 04.11.2015 04:54
TOP 5 dieta - wybór redaktor działu dieta - listopad fot. Fotolia

1. Wielofunkcyjne urządzenie do pieczenia Airfryer, Philips, cena ok. 1200 zł

Uwielbiasz smak potraw smażonych w głębokim tłuszczu? Nie musisz z niego rezygnować! Sprzęt marki Philips umożliwia uzyskanie dokładnie takiego samego, ale bez użycia nawet grama oleju. Od tej pory smażenie i pieczenie będzie w 100% dietetyczne - a wszystko to przy użyciu... powietrza!

2. Kawa palona z ekstraktem z kawy zielonej Green active, Mk Cafe, cena 16 zł

Jest nie tylko aromatyczna i smaczna, ale do tego posiada ekstrakt z zielonej kawy, który wspomaga odchudzanie! Odkąd jej spróbowałam, codziennie zaczynam dzień właśnie od filiżanki tego napoju. Dla mnie bomba!

3. Suplement diety Cynek+SR, cena ok. 15 zł

Ten suplement wspomaga nie tylko utrzymanie prawidłowego stanu skóry, włosów i paznokci (które jesienią i zimą stają się mocno osłabione), ale również dostarcza organizmowi witaminę A wzmacniającą odporność i poprawiającą jakość widzenia. Warto spróbować!

4. Suszony tymianek, Appetita, cena ok. 2 zł

Zamiast używać soli lub przyprawy uniwersalnej, postaw na świeże lub suszone zioła. Te ostatnie nie tylko nadają potrawom wyrazistości i dobrego smaku, ale również są łatwo dostępne w okresie jesienno-zimowym. Osobiście jestem od nich uzależniona :)

5. Ciasteczka zbożowe Kupiec, cena ok. 6 zł

Te ciasteczka to idealna przekąska do szkoły lub pracy! Zawierają otręby pszenne i płatki owsiane (a w tym ogrom błonnika!), dzięki czemu stanowią pełnowartościowe źródło energii. No i do tego ten pyszny, kokosowy smak... Pycha!

Dowiedz się więcej: