TOP 5 dieta - wybór redaktor działu dieta - lipiec fot. kolaż Polki.pl

TOP 5 dieta - wybór redaktor działu dieta - lipiec

Zobacz, jakie nowości dietetyczne polecamy na ten miesiąc!
Agata Bernaciak / 01.07.2015 05:35
TOP 5 dieta - wybór redaktor działu dieta - lipiec fot. kolaż Polki.pl

1. Suplement diety Oligo-Elite, cena ok. 150 zł

Ekstrakt z owoców liczi, który zawiera w sobie Oligo-Elite przyspiesza redukcję masy ciała, a także zmniejsza ryzyko otyłości brzusznej. Wg badań przeprowadzonych w Japonii suplement ten zmniejsza również prawdopodobieństwo wystąpienia cukrzycy.

2. Kasza jaglana Kupiec, cena ok. 4 zł

Wg ekspertów Polacy z roku na roku jadają coraz mniej kasz, zastępując je ziemniakami i frytkami. A kasza jaglana to przecież jedna z najzdrowszych propozycji, którą możesz dodać do posiłku! Osobiście polecam ją na śniadanie z suszonymi i surowymi owocami polanymi jogurtem naturalnym. Pycha!

3. Suszone figi Bakalland, cena ok. 10 zł

Są nie tylko pyszne, ale również bardzo zdrowe! Zawierają bardzo dużo wapnia, którego odpowiednia ilość w organizmie przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli więc starasz się schudnąć, to pozycja obowiązkowa w twoim jadłospisie!

4. Herbatka z czerwonego żeń-szenia Tong Ren Tang, cena ok. 128 zł

Już od starożytności żeń-szeń znany jest z właściwości antyoksydacyjnych – chroni komórki organizmu przed wolnymi rodnikami, podnosi witalność, ułatwia zapamiętywanie i zmniejsza uczucie zmęczenia. Warto go wypróbować!

5. Płatki owsiane Melvit, cena ok. 4 zł

Płatki owsiane powinny stanowić główne źródło energii każdej osoby, która chce zdrowo się odżywiać. Jedzone codziennie na śniadanie przyspieszają przemianę materii, poprawiają perystaltykę jelit i dostarczają sporo żelaza.

Dowiedz się więcej: