TOP 5 dieta - wybór redaktor działu fitness - czerwiec fot. kolaż Polki.pl

TOP 5 dieta - wybór redaktor działu dieta - czerwiec

Jesteś ciekawa, jakie nowinki dietetyczne przynosi czerwiec? Zobacz, co wybrałam do top 5 tego miesiąca!
Agata Bernaciak / 09.06.2015 05:38
TOP 5 dieta - wybór redaktor działu fitness - czerwiec fot. kolaż Polki.pl

1. Błonnik witalny Aliness, cena ok. 55 zł

To doskonałe źródło nierozpuszczalnego i rozpuszczalnego błonnika, które to włączone do codziennej diety zadbają o sprawne trawienie pokarmów, a także dostarczą organizmowi witaminę C. Opakowanie wystarcza aż na 45 dni stosowania.

2. Kawa Anatol z błonnikiem Delecta, cena ok. 6 zł

Taka kawa to propozycja dla każdej osoby, która dba o zdrową dietę. Swój smak i aromat zawdzięcza cykorii i ziarnom zbóż, a dodatek błonnika i witamin zadba o twoje dobre samopoczucie. Polecam!

3. Termomix Vorwerk, cena ok. 4725 zł

To najcudowniejszy sprzęt kuchenny, z jakiego kiedykolwiek korzystałam! W ciągu 15 sekund możesz przygotować w nim koktajl, lody sorbetowe albo surówkę! Choć nie jest tani, taki zakup naprawdę się opłaca. Bo co jest cenniejszego niż twój czas?

4. Antiacid Max BS Suple, cena ok. 13 zł

Ten suplement diety stoi na straży dobrej kondycji twojego samopoczucia i zapewnia ochronę przed nadmiernym zakwaszeniem organizmu. W jego skład wchodzą naturalne ekstrakty roślinne z zielonej herbaty, mniszka lekarskiego i róży stulistnej.

5. Cukierki w słoiczku bez cukru, Stewiarnia.pl, cena ok. 11,90 zł

Te ręcznie robione cukierki nie tylko pięknie wyglądają i smakują, ale w swoim składzie nie zawierają nawet grama rafinowanego cukru! Polecam na prezent lub jako alternatywa dla innych słodyczy. Naprawdę są świetne!

Dowiedz się więcej: