jak Małgorzata Rozenek schudła po ciąży fot. ONS.pl

Sekret figury Małgorzaty Rozenek-Majdan. To dzięki temu szybko chudnie po ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan niespełna 4 miesiące temu po raz kolejny została mamą. Mimo krótkiego czasu od porodu, gwiazda może pochwalić się szczupłą sylwetką. To zasługa silnej woli, regularnych treningów oraz zabiegów pielęgnacyjnych.
Marta Kosakowska / 30.09.2020 08:57
jak Małgorzata Rozenek schudła po ciąży fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan w ekspresowym tempie wraca do sylwetki sprzed ciąży. Syn prezenterki i jej męża, Radosława Majdana, przyszedł na świat 10 czerwca. Od tego czasu nie minęły jeszcze 4 miesiące, a jego mama już zachwyca płaskim brzuchem, wąską talią i smukłymi ramionami. Okazuje się, że to efekt aktywności fizycznej, na którą gwiazda postawiła po urodzeniu dziecka.

Sekret powrotu do figury po ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan niejednokrotnie przyznawała w wywiadach, że należy do kobiet, które sporo przybierają na wadze w czasie ciąży. W czasie oczekiwania na narodziny syna Henryka było to około 20 kilogramów.

Podobnie jak wiele innych młodych mam, Małgorzata Rozenek-Majdan chciała szybko po porodzie wrócić do dawnego rozmiaru. Efekty pojawiły w krótkim czasie i są one spektakularne. Na instagramowym profilu prezenterki nie brakuje komentarzy z komplementami internautek, które przyznają, że podziwiają determinację swojej idolki w walce o piękne ciało.

Jaki jest sekret metamorfozy Małgorzaty Rozenek-Majdan? Przede wszystkim gwiazda podeszła do sprawy rozsądnie. Zamiast drastycznych diet i morderczych treningów, zdała się na pomoc profesjonalnego trenera personalnego. Rezultaty są godne pozazdroszczenia: kilogramów stopniowo ubywa, ciało staje się smuklejsze, odzyskuje jędrność i efektowny wygląd.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Me ✌️ #somethingbigisgoingtohappen #girlwiththewolftattoo

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Na Instagramie zamieszcza filmiki oraz zdjęcia z treningów, w których nierzadko towarzyszy jej... synek Henryk. Jak sama przyznaje, chudnie dla zdrowia i urody. Wiele fanek Małgorzaty Rozenek-Majdan przyznaje, że jest ona dla nich wielką inspiracją w dążeniu do smukłej i wysportowanej sylwetki.

Jednak treningi to nie wszystko, gwiazda korzysta również z zabiegów ujędrniających ciało, a także stawia na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Oprócz spacerów z ukochanymi psami, chętnie jeździ na wrotkach, a niedawno zdecydowała się również spróbować jogi dla początkujących.

Niedawno pochwaliła się na Instagramie, że zaczyna dzień od praktyki jogi. Przyznała, że jest to dla niej zupełnie nowa forma ruchu, którą dopiero poznaje.

Hej ho, hej ho na jogę by się szło🧘‍♀️💜 bo taki początek dnia potrafi zdziałać cuda 😁 w jodze jestem zupełnie początkująca, ale czuje, że to jest teraz dla mnie czas jej zgłębiania - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Więcej o metamorfozach gwiazd:
Dieta sirtfood to nie wszystko! Adele zdradziła sekret swojej metamorfozy
Małgosia z „Rolnik szuka żony” zdradziła, ile przytyła w ciąży. Jak udało się jej wrócić do dawnej sylwetki?