POLECAMY

Dlaczego tyjemy? Poznaj 8 zaskakujących, ale naukowo potwierdzonych przyczyn przybierania na wadze!

I wcale nie chodzi o złą dietę czy brak ruchu...
/ 10 miesięcy temu

Pilnujesz diety, dużo się ruszasz, a mimo to waga ani drgnie? Albo odwrotnie: nie zmieniłaś nic w swoim stylu życia, ale nagle zaczęłaś przybierać na wadze? Okazuje się, że przyczyny tycia nie zawsze leżą w złej diecie i braku ruchu. I że potrafią być... bardzo zaskakujące! Serwis Bright Side postanowił zebrać wyniki różnych badań nad przyczynami nadwagi i otyłości i stworzyć listę czynników, których nawet nie podejrzewasz, że mogą przeszkadzać ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Co znalazło się na tej niechlubnej liście?

1. Muzyka klasyczna w restauracjach

Choć muzyka ponoć łagodzi obyczaje, okazuje się, że może mieć również zgubny wpływ na... figurę. Badania pokazały, że w restauracjach, w których puszczano muzykę klasyczną w tle, klienci zamawiali (i spożywali) więcej jedzenia i kawy. Warto to mieć na uwadze podczas planowania następnej romantycznej kolacji na mieście!

Co jeszcze? Sprawdź na kolejnych stronach naszej galerii!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 miesiące temu
Na moja nadwagę niestety największy wpływ miało późne jedzenie. Taka praca że wracałam do domu o 23 i zaczynałam sobie odbijać cały dzień niejedzenia. Pół roku wystarczyło i na wadze już 10 kilogramów więcej ;( idzie lato więc biorę się za siebie. Jakie ćwiczenia polecacie na początek dziewczyny? Na razie zapisałam się na basen i znalazłam na stronie nowoczesnezioła super herbatę ziołową na oczyszczanie więc zaczęłam ją stosować bo przyda się trochę oczyścić organizm po ostatnich miesiącach słodyczowego obżarstwa...
/9 miesięcy temu
Właśnie zastanawiałam się dlaczego nie mogę schudnąć a dietetyk powiedział,że to właśnie przez to,że śpię tylko po 4h dziennie bo pracuję długo w nocy,a wtedy mi się najlepiej pracuje .Do tego dietetyk dopasował mi dietę do mojego rytmu życia a że w domu nie mam czasu gotować to zamawiam jedzenie z lightdiet a jest bardzo smaczne nie to co inne takiego typu jedzenie.Kaloryczność ta sama więc nie robi mi to różnicy.
/10 miesięcy temu
Najlepsze wyjście to WygodnaDieta;)
POKAŻ KOMENTARZE (1)