Odchudzanie z Vacuum Jet

Vacuum Jet to specjalne urządzenie zwane także kapsułą młodości. W kapsule tej możemy leżeć, ale niektóre wyposażone są także w rowerek.
/ 06.02.2013 11:16

Figura

Czym jest Vacuum Jet i jak działa?

Jest to specjalne urządzenie zwane także kapsułą młodości. W kapsule tej możemy leżeć, ale niektóre wyposażone są także w rowerek. W kapsule w trakcie działania pary wodnej, biczy i prysznica Vichy możemy rozkoszować się masażem i aromaterapią.

 W przypadku kapsuły z rowerkiem po założeniu pasa wyszczuplającego jesteśmy zamykani w urządzeniu od pasa w dół. Podczas pedałowania, pompy próżniowe wytwarzają ciśnienie, które "wysysa" płyny ustrojowe z naszych tkanek. Dzięki temu poprawia się ukrwienie skóry, pozbywamy się toksyn, zbędnych kilogramów i cellulitu.

Dla kogo Vacuum Jet?

Dla wszystkich chcących pozbyć się zbędnych kilogramów i cellulitu, lecz przede wszystkim dla tych, którym naprawdę brakuje czasu na długie godziny na siłowni (na trening w Vacuum Jet wystarczy poświęcić 30 minut).

Zobacz także: Jak ćwiczyć, by schudnąć?

Jednak nie dla wszystkich

Przeciwwskazań jest sporo. Z takiej kuracji nie mogą korzystać kobiety w ciąży, zabiegowi nie należy poddawać się podczas menstruacji. Kapsuła nie jest wskazana dla diabetyków, osób mających świeże lub niezagojone rany (blizny), a także borykających się z chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Ile schudnę i za ile?

Pracownicy salonów oferujących terapię Vacuum Jet informują nas, że możemy schudnąć nawet do 8 kg po 12-20 seriach. Już 10 minut spędzanych w kapsule kilka razy w tygodniu pozwala zobaczyć efekty. Cena za zabieg trwający 30 minut wynosi od 40 – 80 zł. Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko wypróbować.