Ladies Dance 45+ fot. serwis prasowy

Ladies dance 45+

To zajęcia dla kobiet dojrzałych, pełnych kobiecości, temperamentu, które poprzez taniec pragną dbać o swoje zdrowie, sylwetkę i wewnętrzną harmonię
/ 19.07.2011 10:14
Ladies Dance 45+ fot. serwis prasowy
W obecnych czasach większość z nas musi żyć bardzo dynamicznie. Jesteśmy zabiegane, a nasz umysł bez wytchnienia stawia czoła kolejnym obowiązkom: dom – praca – szkolenia – spotkania- zakupy. STOP.

Zapytaj siebie: gdzie w tym całym szaleństwie jestem Ja? Gdzie chwila wytchnienia dla mnie? Fakty są takie, ciągły brak czasu sprawia, że przestajemy rozwijać swoje pasje, ponieważ często są one bardzo czasochłonne i kosztowne.

I tak oto pomalutku usypiamy swoje pragnienia i kobiecość. Wszystko po to, aby perfekcyjnie wywiązywać się z obowiązków służbowych czy domowych. Nie bagatelizując jednak naszych obowiązków jako mam, żon, szefowych, Studio Tańca Steps 4 Salsa przygotowało dla wszystkich Ladies wspaniałą propozycję, która szybko może przerodzić się w piękną pasję i na którą wystarczy tylko 60 minut tygodniowo. Ta propozycja to TANIEC. Taniec jako Twoja nowa pasja oraz Kursy Tańca, na których całe 60 minut będzie tylko dla Was, z dala od całego świata. Tylko Ty , taniec, muzyka, radość i relax.

Udowodniono bowiem, że podczas tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swą zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce, dlatego w programie zajęć dla LADIES 45+ połączono ze sobą dwa style taneczne, które sprawiają, że serce ogarnia szczęście, a są to: gorące rytmy brazylijskiej samby oraz magnetyzm, tajemniczość i subtelność technik tańca arabskiego.

Ta fuzja to przepiękne połączenie kobiecej energii i radości życia. Wszystko po to, aby każda z Ladies odnalazła na zajęciach cząstkę swojej kobiecości i jednocześnie poprzez taniec w takt ulubionych rytmów mogła pozbyć się całotygodniowego stresu i w przyjemny, ale zaskakująco skuteczny sposób mogła zadbać o swoją sylwetkę i samopoczucie.

Ladies sprawmy aby pierwiastek kobiecości znowu zaczął w nas pulsować!!! Jeśli chcesz zadbać o zdrowie, piękny wygląd i wewnętrzną radość, to koniecznie odwiedź Steps4Salsa i dołącz do grupy LADIES 45+.

Zapraszamy na zajęcia Ladies 45+ w każdą środę od 19:30 do 20:30
Studio Tańca Steps4Salsa, ul. Sienkiewicza 4/2 Warszawa Centrum
www.steps4salsa.pl
Tagi: taniec