Na czym polega program odchudzający według Konrada Gacy?

Konrad Gaca to specjalista żywieniowy i trener. Jego największym sukcesem jest figura Iwony Pavlowić. Poznaj jego sposoby!
Konrad Gaca - na czym polega program odchudzający fot. kolaż Polki.pl/instagram.com/@konradgaca

Konrad Gaca dla wielu osób jest autorytetem w odchudzaniu. Dzięki niemu setki osób odmieniły swój los i łącznie straciły masę nadprogramowych kilogramów! Zastanawiasz się, w czym tkwi sekret jego planów dietetycznych? Przeczytaj!

Zasady diety wg Konrada Gacy

Konrad Gaca ułożył dla Iwony Pavlowić specjalna dietę. Jest wyjątkowa, bo nie jest nudna i nie pozwala poczuć głodu. W menu gwiazdy obowiązują ścisłe zasady:

  • bardzo regularne posiłki
  • jadłospis obfitujący w białka, węglowodany oraz tłuszcze - wszystko zawsze w odpowiednich proporcjach
  • zupełne wykluczenie z diety słodyczy i alkoholu

A co poza dietą?

Sama dieta to nie wszystko jak twierdzi Konrad Gaca - Prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością "Fatkillers", jedyny w Polsce specjalista żywieniowy Certified Nutrition Specialist i trener. Dla swoich podopiecznych przygotowuje również specjalny plan treningowy.

Cel jest jeden – spalać tkankę tłuszczową, a nie pozbywać się mięśni. A efekty to nie tylko zgrabna sylwetka, ale i wspaniałe samopoczucie. Zdaniem osób, którym pomagał w walce z nadwagą kompleksowy plan sprawia, że czują się lżejsi, silni, sprawniejsi fizycznie, a do tego zdrowsi!

Dieta wg Konrada Gacy

Odchudzanie z Konradem Gacą składa się z 3 etapów

1. etap odchudzania wg Konrada Gacy
Polega na miesięcznym okresie, w czasie którego osoba pracuje nad własną motywacją.

2. etap odchudzania wg Konrada Gacy
Drugim etapem diety jest ułożenie indywidualnego jadłospisu w cyklach 14-dniowych (liczba cykli zależy od wagi wyjściowej pacjenta).

3. etap odchudzania wg Konrada Gacy
Ostatnią fazą odchudzania jest wychodzenie z diety - trwa ok. 3 miesięcy i umożliwia zachowanie wagi po całej kuracji.

Konrad Gaca nie udostępnia publicznie diety, którą komponuje dla klientów. Jedyne, co wiemy to to, że ma przede wszystkim pobudzać przemianę materii, a jej podstawę stanowi mięso.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (140)
/4 miesiące temu
I wąchoj tera regularnie ich zapaszek. Ja se łykom regularnie i se żyje spokojnie, a Ty ....
/2 lata temu
Ja zaczęłam martwic się o swoje zdrowie. Częste zasłabnięcia, zmęczenie organizmu. Wszystko przez brak czasu, ciągły stres i odżywianie się w stylu amerykańskim ;) Zgłosiłam się do Pani Dr. Karoliny Kuźbickiej z Gdańska. Opisałam swój tryb życia, co lubię jeść, czego nie. Pani doktor wysłała mi dietę. Obecnie schudłam 4 kg przez 2 tygodnie. Jestem z nią w ciągłym kontakcie odnośnie moich postępów z których jestem bardzo zadowolona :) I zdrowie powoli wraca :)
/2 lata temu
ja w swojej diecie na odchudzanie zastosowałam naturalny preparat który się nazywa figurena i jestem pod wrażaniem jego działania, w niecały miesiąc schudłam już 4,5 kg.
POKAŻ KOMENTARZE (137)