Wyniki konkursu Super figura bez wyrzeczeń!

Sprawdź, czy wygrałaś książkę, dzięki której odmienisz swoje ciało nie do poznania!
Konkursy internetowe - konkurs Wygraj super figurę bez wyrzeczeń fot. Fotolia

Chcesz odmienić swoje życie i zacząć czuć się dobrze w swoim ciele? Weź udział w konkursie i wygraj książkę "Super figura. Kompletny trening modelujący ciało"!

Nagroda w konkursie

Mamy dla was 10 egzemplarzy książki "Super figura. Kompletny trening modelujący ciało". To kompletny program dietetyczno-treningowy dla wszystkich kobiet, które marzą o zgrabnej sylwetce.

Dzięki obszernej sekcji z poradami kardio ułatwi zrzucenie nadprogramowych kilogramów, które spędzają sen z powiek niejednej z nas. Największą jego część zajmują jednak ćwiczenia modelujące sylwetkę, które możesz wykonywać w domu!

Ponieważ w wytrwałym dążeniu do celu najważniejsza jest motywacja, autorzy poradnika cały rozdział poświęcili poradom psychologicznym, które ułatwią start i pozwolą przetrwać wszelkie momenty kryzysowe na drodze do wymarzonej figury.

Jest tu też kompletny 8-tygodniowy plan żywieniowy. To menu bez wyrzeczeń, czyli dieta która dostarcza niezbędnych substancji odżywczych, a przy tym pomaga schudnąć bez uczucia głodu.
 

Wyniki konkursu

Lista laureatów:
  1. cocccinellle
  2. IskierkaO
  3. franka7
  4. madzia020292
  5. marakujanka
  6. rocky_21
  7. lubiekisiel
  8. nwd88
  9. tamlin111
  10. anulowana
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Na Wasze skrzynki mailowe na forum zostały wysłane prywatne wiadomości - czekamy na adresy do wysyłki :)

Czas trwania konkursu: od 26.10.2015 - 09.11.2015
Regulamin konkursu
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Hej wszystkie wysłały adresik :-)czekam na książkę z niecierpliwością :-)
/3 lata temu
Aby utrzymać ciało w świetnej formie codziennie wyzwalam miliony endorfin na spinningu co powoduje, że czuję się w swoim ciele idealnie. Dlatego idealne ciało to moje ciało, bo idealnie do siebie pasujemy i współgramy każdego dnia.