POLECAMY

Jak jeść by chudnąć

Jeśli chcesz schudnąć zmień swoje nawyki żywieniowe. Zadziała to z korzyścią dla twojego zdrowia i sylwetki.
Jak jeść by chudnąć fot. Panthermedia

...zamiast drugiego dania jedz zupy

Często i bez względu na porę roku. Te na bazie warzyw regulują trawienie i są zdrowym sposobem na płaski brzuch. Zimą rozgrzewają, latem orzeźwiają - najlepiej przygotuj chłodnik!

...słodycze jedz tylko dwa razy w tygodniu

Nawet całkiem spore porcje! Ale celebruj ten moment - niech to będzie coś specjalnego, np. twój ulubiony deser. Jeśli będziesz go sobie odmawiać, w końcu... zaczniesz podjadać słodycze mimochodem, a to zakazane!

...po każdej kawie wypij szklankę wody, a zamiast czarnej herbaty pij zieloną lub owocową

Nadmiar kawy i czarnej herbaty powoduje odwodnienie, a co za tym idzie... zatrzymanie wody w organizmie! Dlaczego? Kiedy organizmowi brakuje wody, zaczyna ją gromadzić, a to zwiększa twoją wagę i... wymiary! Dlatego po każdej filiżance małymi łykami wypij 0,3 litra wody. Pamiętaj też, że najlepiej pić tylko dwie filiżanki kawy i herbaty dziennie.

...by ugasić pragnienie, pij wodę, a nie soki

Dlaczego? Soki mają sporo kalorii i cukru. Jeśli je lubisz, sięgaj po nie zamiast drugiego śniadania lub podwieczorku. Najlepiej wybieraj tylko świeżo wyciskane, a soki z kartonu rozcieńczaj.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/6 lat temu
po co w ogóle kawa
/6 lat temu
W moim przypadku chodzi o polepszenie aktualnego stanu zdrowia, a figura tylko na tym skorzysta :)
/6 lat temu
Zmiana stylu życia to kluczowa sprawa diety , zdrowy styl życia to piękny wygląd , dobre samopoczucie i doskonała figura . Diety cud.... Dziękujemy
POKAŻ KOMENTARZE (2)