kobieta, strój do ćwiczeń, kluby fitness

Jak dobrze wyglądać podczas ćwiczeń

Kobieta powinna wyglądać dobrze w każdej sytuacji, nawet podczas treningu! A piękny wygląd podczas ćwiczeń motywuje do działania.
/ 20.08.2018 11:35
kobieta, strój do ćwiczeń, kluby fitness

Postaw na outfit w ciemnych kolorach

Najlepiej czarnym lub granatowym (te kolory optycznie wysmuklają). Wybieraj ubrania z lycrą. Ważne, by spodnie były dobrze dopasowane do bioder i ud, zaś poniżej kolan powinny się lekko rozszerzać i opadać na buty. Jeśli zamierzasz ćwiczyć na rowerze, najlepsze będą legginsy do połowy łydki.

Podkreśl swoją figurę, ale nie odsłaniaj zbyt dużo

Będziesz bardziej zmysłowa w dobrze dopasowanym stroju niż z gołym brzuchem. Poza tym jeśli pokażesz zbyt dużo nagiego ciała, wszyscy pomyślą, że jesteś w fitness klubie tylko dla lansu, a nie po to, by ćwiczyć.

Nie zapomnij o make-upie

Powinien być subtelny i naturalny. Wybieraj mascary wodoodporne. Podczas ćwiczeń najlepiej sprawdzają się kremy tonujące. Są lżejsze niż klasyczne podkłady i dają bardzo naturalny efekt. Jeśli masz długie włosy, zbierz je w koński ogon.

Od stóp do głów

Ważne, aby każdy element stroju idealnie do siebie pasował. Na treningi zakładaj białe lub czarne skarpety, tak aby dobrze wyglądały z butami. Możesz też zdecydować się na „stopki”, które w zasadzie nie wystają ponad buty. Jeśli się decydujesz na kolorowe ubrania, zadbaj, aby wszystkie barwy świetnie ze sobą grały. Wtedy z przyjemnością będziesz patrzeć w lustro :) A może kupisz kombinezon damski?

Ekstrarady

  • Nie zapomnij o dodatkach (opaski, frotki) – dodają wdzięku, profesjonalizmu i ułatwiają trening.
  • Oprócz topu warto mieć ze sobą bluzę. Przyda się zwłaszcza bezpośrednio po intensywnym treningu.
  • Bez wygodnych sportowych butów nie ma co zaczynać treningów. Nie warto na nich oszczędzać!