Gabinet Est Golden Life - kuracja odchudzająca - Polki.pl testują fot. Fotolia

Gabinet Est Golden Life - kuracja odchudzająca - Polki.pl testują

To, jak czujesz się w swoim ciele zależy tylko od ciebie. Zobacz, co zmienić w swoim nastawieniu!
Agata Bernaciak / 21.01.2015 11:04
Gabinet Est Golden Life - kuracja odchudzająca - Polki.pl testują fot. Fotolia

Co działo się w ciągu ostatnich tygodni?

Otóż nie da się ukryć - były święta. Niestety ten magiczny okres troszeczkę oddalił mnie od wytyczonego celu. I na dodatek od 2 tygodni mam zapalenie zatok, w związku z czym nie jestem w stanie chodzić na treningi tak często, jak to sobie zaplanowałam. Zastanawiacie się, jakie są tego przyczyny? Otóż wcale o lenistwo tu nie chodzi - do choroby doprowadziło mnie niestety przetrenowanie.

Między świętami a sylwestrem przesadziłam nieco ze sportem - biegałam w plenerze przy ujemnych temperaturach, chodziłam na basen i saunę, po których - o zgrozo - nie dosuszałam sobie włosów (bo przecież niby tak blisko do domu!). Nie popełniajcie tych błędów, bo potem chore będzie nie tylko wasze ciało, ale i dusza :( Niemoc naprawdę potrafi człowieka zdołować.

Jakie zmiany w swoim nastawieniu zauważyłam?

Zauważyłam, że mam ogromny przyrost motywacji. Fakt, że na wadze pojawiły się nieco wyższe liczby wcale mnie nie zdołował. Właśnie na odwrót! Dostałam przesadnego powera :P

Absolutnie nie martwię się, że niebawem przyjdzie mi dochodzić do podsumowania serii zabiegów i dietcoachingu. Przestałam spieszyć się ze zmianą trybu życia, zaczęłam myśleć nad tym co dzieje się TU i TERAZ. Bo tylko to się liczy. Żyjesz w teraźniejszości.

Najważniejsze, byś dobrze czuła się w swoim ciele. Dlatego przestań rozpamiętywać swoje niepowodzenia i idź do przodu, na nikogo się nie oglądaj. Bądź życzliwa dla ludzi - bo inni właśnie takimi osób potrzebują i nie bez powodu do nich lgną. To one uzdrawiają dusze innych.

Nie wiesz, jak to zrobić? Usiądź i zastanów się, co możesz zrobić dla siebie i czego od siebie oczekujesz. Wtedy każdy dodatkowy kilogram nie będzie cię dołował, a raczej pozostanie faktem, z którym coś zrobisz. Nie chcesz? Nie musisz. Pomyśl jednak, czy potem będziesz mieć do siebie pretensje. Rachunek jest prosty - to ty decydujesz, jak będzie wyglądało jutro :)

Tego nauczyła mnie Kasia Pryzmont.

Jak dbam o siebie, gdy trening nie jest możliwy?

Obie Kasie  - i Kasia Pryzmont i Kasia Nozderko - z gabinetu EST jeszcze przed świętami przekonały mnie do przetestowania kosmeceutyku, którego używają w salonie. I w czasie choroby stało się to moim wybawieniem. Dlaczego? Bo mam poczucie, że mimo braku treningów coś dobrego dzieje się z moim ciałem.

Kosmeceutyki i nutriceutyki tej marki to preparaty z bioaktywnym kolagenem, który stymuluje jego produkcję w naszej skórze. Jakich efektów możemy się spodziewać? Otóż na pewno poprawy jędrności skóry, spowolnienie procesu jej starzenia się, a także - na czym najbardziej zależy kobietom - po prostu ładnego i świeżego wyglądu skóry całego ciała.

O gabinecie EST

Gabinet Est istnieje od 2008 r. Usytuowany z dala od ruchliwych ulic na warszawskim Grochowie, zarządzany jest przez kosmetologa Katarzynę Nozderko. Dzięki profesjonalizmowi specjalistów, EST został wyróżniony Brylantową Gwiazdą, którą zdobył między innymi poprzez przyjmowanie podstawionych klientów, którzy sprawdzali jak gabinet EST traktuje i dba o klientów.

Okazało się, że jest numerem jeden w Polsce! Gabinet EST posiada urządzenia o najwyższych standardach przeznaczonych do zabiegów na twarz i ciało. Dodatkowo, dzięki współpracy z psychodietetykiem działa holistycznie na cały organizm człowieka. Gabinet EST wyróżniają między innymi zabiegi oparte na naturalnych terapiach, które są alternatywną dla chirurgii plastycznej. Chcesz się umówić na wizytę? Wejdź na
www.nozderko.com. Salon mieści się przy ulicy ul. Szaserów 109 lok nr 1 04-349 Warszawa.