Gabinet Est Golden Life - kuracja odchudzająca - Polki.pl testują fot. Fotolia

Gabinet Est Golden Life - kuracja odchudzająca - Polki.pl testują

By schudnąć, musisz podejść do problemu kompleksowo. Zobacz, na czym polega kuracja oferowana przez gabinet Est!
Agata Bernaciak / 22.12.2014 08:58
Gabinet Est Golden Life - kuracja odchudzająca - Polki.pl testują fot. Fotolia

Minęły 2 tygodnie od momentu, w którym postanowiłam zrobić coś ze sobą i w końcu przestać jedynie mówić o swoich planach. Postanowiłam w końcu je zrealizować!

W jaki sposób - w ciągu 3 miesięcy - chcę schudnąć raz na zawsze?


Z pomocą przyszła propozycja wzięcia udziału w warsztatach "Głową w Otyłość", które prowadzi jeden z warszawskich gabinetów kosmetyczno-dietetycznych - gabinet EST.

Poza nauką świadomego odżywiania w ciągu najbliższych 3 miesięcy na warsztat wezmę swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, nauczę się radzić sobie ze stresem i emocjami (które mają ogromny wpływ na naszą przemianę materii!), a także nauczę się walczyć z kryzysami, które ZAWSZE pojawiają się w trakcie odchudzania.

Aktualnie jest już po 2 wizycie w gabinecie psychodietetycznym :) I… czuję się wspaniale!

Jak było podczas pierwszej wizyty?

Mega zaskoczenie! Decydując się na wzięciu udziału w takim projekcie jesienno-zimowej metamorfozy byłam przekonana, że nie będzie się niczym różnić od poprzednich wizyt u dietetyków.

Rozpisana dieta, seria zabiegów, które nic nie dadzą, a do tego każdorazowe ważenie i mierzenie mojego ciała. Klasycznie.

I w tym momencie przeżyłam szok! Nie było ważenia i mierzenia. Nie było pogadanki na temat tego, co jem i co mi smakuje. Było zupełnie inaczej niż do tej pory!

Na czym polegała wizyta u psychodietetyka?

Pani Kasia - moja psychodietetyk - przede wszystkim była ciekawa, z jakiego powodu się u niej znalazłam. Zapytała, co konkretnie uważam za swój problem. Jak często i co dokładnie jadam. Jakie są moje słabości. Kiedy przestaję kontrolować codzienną dietę. Czy jem pod wpływem emocji. Pytań podczas pierwszego spotkania było naprawdę mnóstwo. A najważniejsze brzmiało - "jak widzę siebie za 3 miesiące?".

Dowiedziałam się naprawdę sporo o własnym charakterze i problemach, które nie odstępują mnie na krok od kilku lat. No i co najważniejsze - wyszłam z wytyczonym celem:

W ciągu 3 miesięcy chcę zrzucić ok. 9-10 kg

Myślicie, że się uda? Jak usłyszałam od pani Kasi: "Uda to ty masz dwa. Ty to po prostu to zrobisz". I tego się trzymam ;)

Co poza warsztatami przybliży mnie do osiągnięcia celu?

Poza co tygodniowymi wizytami i rozmowami z psychodietetykiem, w ramach kuracji zostanę poddana całej serii zabiegów Cavifast 2. Obszarem, który wybrałam jest wewnętrzna partia ud. Mam nadzieję, że w tym miejscu stracę chociaż 4 cm w obwodzie, bowiem to właśnie nogi stanowią mój największy kompleks. A jest na to wielka szansa, bowiem seria takich zabiegów może spowodować utratę nawet 8 cm w obwodzie danej partii ciała!

Jak jest teraz?

Patrząc dziś na to, co zmieniło się w moim życiu w przeciągu zaledwie 2 tygodni, wizja kolejnych miesięcy napawa mnie ogromnym optymizmem. Naprawdę zaczęłam myśleć nad tym, co jem. Nie trzymam diety - wg pani Kasi dieta sama w sobie jest błędem, bowiem z założenia ma początek i koniec. Planuję posiłki. Nie jem wieczorami. Walczę z przyzwyczajeniem do zajadania się węglowodanami na świętą noc. I zaczęłam jeść wolniej. To naprawdę działa! ;)

Od tej pory - co 2 tygodnie - będę zdawać wam relację, jak radzę sobie w zmianie trybu życia. Raz na zawsze!


O gabinecie EST

Gabinet Est istnieje od 2008 r. Usytuowany z dala od ruchliwych ulic na warszawskim Grochowie, zarządzany jest przez kosmetologa Katarzynę Nozderko. Dzięki profesjonalizmowi specjalistów, EST został wyróżniony Brylantową Gwiazdą, którą zdobył między innymi poprzez przyjmowanie podstawionych klientów, którzy sprawdzali jak gabinet EST traktuje i dba o klientów.

Okazało się, że jest numerem jeden w Polsce! Gabinet EST posiada urządzenia o najwyższych standardach przeznaczonych do zabiegów na twarz i ciało. Dodatkowo, dzięki współpracy z psychodietetykiem działa holistycznie na cały organizm człowieka. Gabinet EST wyróżniają między innymi zabiegi oparte na naturalnych terapiach, które są alternatywną dla chirurgii plastycznej. Chcesz się umówić na wizytę? Wejdź na Gabinet Est istnieje od 2008 r. Usytuowany z dala od ruchliwych ulic na warszawskim Grochowie, zarządzany jest przez kosmetologa Katarzynę Nozderko. Dzięki profesjonalizmowi specjalistów, EST został wyróżniony Brylantową Gwiazdą, którą zdobył między innymi poprzez przyjmowanie podstawionych klientów, którzy sprawdzali jak gabinet EST traktuje i dba o klientów.

Okazało się, że jest numerem jeden w Polsce! Gabinet EST posiada urządzenia o najwyższych standardach przeznaczonych do zabiegów na twarz i ciało. Dodatkowo, dzięki współpracy z psychodietetykiem działa holistycznie na cały organizm człowieka. Gabinet EST wyróżniają między innymi zabiegi oparte na naturalnych terapiach, które są alternatywną dla chirurgii plastycznej. Chcesz się umówić na wizytę? Wejdź na
www.nozderko.com. Salon mieści się przy ulicy ul. Szaserów 109 lok nr 1 04-349 Warszawa.