Dla kogo rower miejski?

Jeśli przejazd kilku kilometrów z domu do pracy zajmuje Ci wieczność, masz dość korków lub zapchanych autobusów, może warto sprawić sobie rower. Najlepiej rower miejski – wygodny, komfortowy, praktyczny i funkcjonalny.
/ 08.09.2010 12:50
Dla kogo rower miejski?

Będąc świadomym wszystkich zalet i wad rowerów miejskich, wybór nie będzie należał do najtrudniejszych. Jeśli ktoś szuka przygód, ciągłych zastrzyków adrenaliny, rower miejski nie będzie najlepszym wyborem. Jeśli jednak ktoś potrzebuje szybko przemieszczać się w mieście, z pracy do domu lub na zakupy, nie ma samochodu, a nie lubi ugniatać się w przepełnionych autobusach lub metrze, rower miejski będzie niemal zbawieniem. Rower miejski został zaprojektowany praktycznie w jednym celu – do przemieszczania się między punktem A, a punktem B zachowując przy tym jak najwięcej komfortu. Rower miejski jest dużo tańszą alternatywą dla autobusu i samochodu. Ponadto, jak już doskonale wiemy, jazda na rowerze w ciepły wiosenny dzień jest o wiele przyjemniejsza i zdrowsza niż stanie w korku w samochodzie lub autobusie. Ponadto, w godzinach szczytu, dotarcie na drugi koniec miasta rowerem może być nawet szybsze niż przejechanie tego samego odcinka zakorkowanymi ulicami za pomocą samochodu czy komunikacji miejskiej.

Zobacz również: Jak zapobiegać skurczom i MTB: rower na każdą pogodę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/26.05.2011 10:41
A co sądzicie o takim rowerze miejskim? podoba Wam się taki kształt? moim zdaniem ciekawa alternatywa dla wszechobecnych retro helenderek i ostrych kół http://www.prestigecars.de/wp-content/uploads/2010/07/GIANT_Mio_CS_1.jpg