Christina Aguilera fot. ONS/kolaż Polki.pl

Diety gwiazd - dieta Christiny Aguilery

Co zrobić, aby stracić kilogramy? Przede wszystkim… jeść. Brzmi to niedorzecznie? Tak właśnie zrobiła Christina Aguilera. I osiągnęła spektakularne efekty!
/ 07.06.2013 07:57
Christina Aguilera fot. ONS/kolaż Polki.pl

Diety gwiazd: Christina Aguilera - uczenie się na błędach

Lato blisko, a twojej figurze wciąż daleko do ideału? Dobra wiadomość jest taka, że przez kilka tygodni uda ci się zrzucić parę. Gorsza, że podczas stosowania diety cud najpierw pozbywasz się z organizmu wody. Na wadze pojawia się mniejsza liczba, ubrania lepiej leżą – uważasz więc, że „można sobie odpuścić”.

I wtedy dopada cię efekt jo-jo.

Co robić? Pamiętać o zasadzie: jeść pięć razy dziennie takie porcje, które można zmieścić w dwóch otwartych dłoniach. Do tego pić dwa litry wody dziennie. Warto też odwiedzić dietetyka. Tak zrobiła Christina Aguilera:
Gdy chciałam schudnąć, próbowałam wszystkiego. Udało mi się dopiero wtedy, gdy opracowałam dietę z lekarzem i zaczęłam ćwiczyć z trenerem. Teraz wstaję rano pełna energii i wyglądam lepiej niż kiedykolwiek wcześniej

Gwiazda w lutym 2011 ważyła 68 kg, w listopadzie 2012 już 80 kg, by w marcu 2013 roku wrócić do szczupłej sylwetki - dziś waży ok. 60 kg!

Diety gwiazd: Christina Aguilera - zasady odchudzania

1. Jedz o tych samych porach. Przyzwyczaj organizm, że dostaje posiłki o określonych godzinach. Lepiej wtedy nimi gospodaruje
i nie odkłada zapasów „na wszelki wpadek”.

2. Zrezygnuj z gazowanych napojów. Nie tylko powodują wzdęcia, lecz także zawierają ogromne ilości cukru.

3. Spaceruj, biegaj, pływaj. Po prostu – ruszaj się! Nawet kwadrans ćwiczeń doda ci energii i zapewni lepsze samopoczucie.

Zapamiętaj radę piosenkarki:

Jeśli wybieram się do kina, na spacer albo na zakupy, zawsze zjadam coś lekkiego przed wyjściem. Nie kusi mnie potem, aby zjeść coś na mieście!