sekret metamorfozy Adele fot. ONS.pl

Dieta sirtfood to nie wszystko! Adele zdradziła sekret swojej metamorfozy

Metamorfoza Adele jest efektem diety i treningów, ale nie tylko. Gwiazda zdradziła, że schudła ponad 40 kg również dzięki zmianom, które dokonały się w jej głowie. Impulsem była książka, która jest światowym bestsellerem.
Marta Kosakowska / 16.09.2020 15:23
sekret metamorfozy Adele fot. ONS.pl

„Ta książka zmieniła moje życie” - wyznała piosenkarka, wyjawiając światu, co zmotywowało ją, by spektakularnie schudnąć. Okazuje się, że nie przyczyniła się do tego nie tylko legendarna już dieta Adele, ale również książka  „Untamed: Stop pleasing, Start living” autorstwa Glennone Doyle.

Sekret spektakularnej metamorfozy Adele

Na początku roku Adele zaskoczyła swoich fanów zupełnie nowym wizerunkiem. Gwiazda zaprezentowała światu odmienioną, szczupłą sylwetkę. Jak się później okazało, piosenkarka schudła ponad 40 kilogramów.

Zdradziła, że to efekt diety sirtfood, która polega na jedzeniu produktów bogatych w polifenole. Te aktywują działanie sirtuin, czyli białek wspomagających odchudzanie oraz utrzymanie młodego wyglądu. Nowy styl odżywiania Adele był oczywiście połączony z treningami. Rezultat zaskoczył wszystkich wielbicieli artystki.

Po wielu miesiącach gwiazda przyznała, że dieta i ćwiczenia to nie wszystko. Chęć oraz motywacja do zmian zrodziły się w głowie. Przyczyniła się do tego lektura książki „Untamed: Stop pleasing, Start living” Glennone Doyle. Światowy bestseller nie doczekał się jeszcze polskiego wydania, lecz tytuł można przetłumaczyć na „Nieokiełznane. Przestań prosić, zacznij żyć”.

Ta książka wstrząśnie waszym umysłem i sprawi, że wasza dusza zacznie krzyczeć. Jestem gotowa jeszcze lepiej poznać samą siebie po lekturze tej pozycji. To tak, jakbym po raz pierwszy była świadoma własnego ciała - napisała Adele na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

If you’re ready - this book will shake your brain and make your soul scream. I am so ready for myself after reading this book! It’s as if I just flew into my body for the very first time. Whew! Anyone who has any kind of capacity to truly let go and give into yourself with any kind of desire to hold on for dear life - Do it. Read it. Live it. Practice it. We are a lot! But we are meant to be a lot! .. “A good life is a hard life!” Read this book and have a highlighter on hand to make notes because you’ll want to refer back to it trust me! I never knew that I am solely responsible for my own joy, happiness and freedom!! Who knew our own liberation liberates those around us? Cause I didn’t!! I thought we were meant to be stressed and disheveled, confused and selfless like a Disney character! ProBloodyFound!! You’re an absolute don Glennon ♥️

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Przeczytaj tę książkę i miej pod ręką zakreślacz do robienia notatek, bo będziesz chciała się do niej odnieść, zaufaj mi! - dodała.

Nowy wygląd Adele motywuje do zmian na lepsze. Gwiazda nie tylko czuje się świetnie, ale również rewelacyjnie wygląda. Niedawno pokazała na Instagramie odważne zdjęcie, na którym dokładnie widać efekt metamorfozy. My jesteśmy pod wielkim wrażeniem tej przemiany!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy what would be Notting Hill Carnival my beloved London 🇬🇧🇯🇲

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Więcej o metamorfozie Adele:
Adele pozuje w bikini. Po raz pierwszy pokazała brzuch po metamorfozie!
Niewiarygodna metamorfoza Adele. Gwiazda łącznie schudła aż.... 45 kg. Jak to zrobiła?