POLECAMY

Sprawdź! Poznaj zasady i efekty diety OXY

Sprawdź, na czym polega i jakie efekty możesz osiągnąć dzięki odchudzającej diecie OXY!
Sprawdź! Poznaj zasady i efekty diety OXY fot. Fotolia

Skąd wziął się pomysł na dietę OXY?

Dieta OXY to nowość, która pojawiła się w odpowiedzi na niedociągnięcia diety dr. Dukana. Choć bazuje na diecie proteinowej, jest ulepszona, dzięki czemu nie powoduje aż tak wielu skutków ubocznych w organizmie.

Jadłospis na diecie OXY

Dieta bazuje na shake'u, który został stworzony specjalnie z myślą o tych, którym zdarza się podjadanie. Danie to powstało na bazie owoców żurawiny, kefiru i otrąb, dzięki czemu odznacza się wysoką wartością odżywczą.

Plan odchudzania

Zdaniem twórców cały proces odchudzania powinien trwać ok. 3 tygodni. W tym czasie osoba walcząca ze zbędnymi kilogramami przechodzi przez 3 zupełnie różne fazy diety, które analogicznie trwają po 7 dni (w czasie każdego tygodnia jadłospis jest zupełnie inny, bazujący na świeżych owocach i warzywach).

  • Tydzień 1. - spalanie tłuszczu
  • Tydzień 2. - początek utrwalania efektów
  • Tydzień 3. - faza stabilizacji (ma na celu wykluczenie efektu jojo)

Jakie efekty na diecie OXY?

Według twórców diety, organizm nie jest narażony na efekty uboczne diety proteinowej, shake dostarcza zbilansowany zbiór wartości odżywczych, a osoba odchudzająca się stopniowo traci na wadze. Dzięki temu nie jest narażona na pojawienie się efektu jojo. Dodatkową korzyścią diety OXY jest oczyszczenie organizmu i poprawa jakości skóry.

6 przepisów na pyszne koktajle odchudzające

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (239)
/rok temu
a ja od jutra zaczynam - zakupy juz zrobilam, zobaczymy czy sie uda:)
/rok temu
Szczerze mówiąc nie wierzę w żadne tego typu modne diety. Uważam, że nie ma lepszego sposobu niż racjonalne podejście do tego co się je i do tego aktywność fizyczna. Warto też nie zapominać o regularnym oczyszczaniu organizmu. Ja oczyszczam się z pomocą napoju Detox Zero.
/rok temu
dieta musi być racjonalna wtedy jesteśmy zdrowe i ładnie wyglądamy, dieta to sposób żywienia. To bardzo wazne aby robić to z głową. Poczytajcie sobie książkę Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Tam są informacje , które diety są niezdrowe i dlaczego, jakie spustoszenie sieją w organizmie, ale przede wszystkim dowiesz się jak jeść i ćwiczyć, by zrzucać kilogramy i być zdrowym! ja mam po 8 miesiącach 14 kilo mniej :)
POKAŻ KOMENTARZE (236)