Dieta Doskonałego Samopoczucia CSIRO

Do początku lata i nowego bikini czasu coraz mniej. Z pewnością niejedna z nas wypróbowała w okresie wiosennym różne metody zrzucenia zbędnych kilogramów. Jeżeli żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych efektów, może warto sięgnąć po australijską dietę CSIRO.
/ 08.06.2008 23:27
Do początku lata i nowego bikini czasu coraz mniej. Z pewnością niejedna z nas wypróbowała w okresie wiosennym różne metody zrzucenia zbędnych kilogramów. Jeżeli żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych efektów, może warto sięgnąć po australijską dietę CSIRO. Dieta Doskonałego Samopoczucia CSIRO

CSIRO, czyli Dieta Doskonałego Samopoczucia, została opracowana przez australijskich naukowców. Dieta ta, w odróżnieniu od innych, zaleca jedzenie mięsa. Autorzy wprowadzają ograniczenie spożywania w dużych ilościach węglowodanów, na rzecz protein, które głównie zawarte są w produktach mięsnych i pochodzenia rybnego. Zdecydowane zmniejszenie ziemniaków, produktów mącznych oraz kasz. jednak pamiętając, iż nie należy ich całkowicie eliminować.

A skąd nazwa dieta doskonałego samopoczucia? jak twierdza jej autorzy, wynika to z fakty, iż podczas jej stosowania nie jesteśmy zmuszeni do jedzenia niesmacznych potraw, bez smaku. Możemy delektować się przygotowanymi przez siebie daniami.

Dodajmy także, że oprócz zmiany diety, ważny jest także ruch na świeżym powietrzu. Ponieważ, jak udowodnili to niejedni specjaliści od odchudzania, jest to jedna z najbardziej skutecznych metod zrzucenia zbędnego tłuszczyku przed słoneczną, wakacyjną podróżą w krainę odpoczynku.

Agnieszka Pyrzanowska