Oto najlepsze ćwiczenia na boczki i fałdki (-5 cm już po 14 dniach!)

Jakie ćwiczenia skutecznie rozprawią się z fałdkami i boczkami? Zobacz zestaw 6 prostych ćwiczeń, dzięki którym już po 14 dniach twoja talia będzie szczuplejsza, a obwód brzucha zmniejszy się nawet o 5 cm!
Agata Bernaciak / 12.06.2018 15:07

Zawsze gdy wkładasz obcisłe dżinsy, to górą wylewają się boczki, a pod biustonoszem robią się mało estetyczne fałdki? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi twierdząco, mamy coś dla ciebie! Dzięki naszym podpowiedziom pozbędziesz się boczków i fałdek, które spędzają ci sen z powiek!

Skąd boczki i fałdki, kiedy nogi są szczupłe?

Twój problem to nadmiar tkanki tłuszczowej w górnej części ciała. Boryka się z nim większość kobiet i dotyka głównie pań, które są po 35. roku życia. Sprawdź, jakie są najlepsze ćwiczenia na boczki i fałdki, które z powodzeniem możesz wykonywać w zaciszu własnego domu.

Chcesz pozbyć się boczków? Ten trening sprawi, że znikną raz na zawsze!

Jak pozbyć się uporczywych boczków i fałdek (także tych z pleców)?

Na szczęście są skuteczne ćwiczenia, które pomogą pozbyć się tych niedoskonałości. Zaproponowany przez nas zestaw ćwiczeń działa dwutorowo. Po pierwsze pomagają spalić tkankę tłuszczową. Tutaj jednak musisz uzbroić się w cierpliwość, bo zajmie ci to trochę czasu – nawet 2–3 miesiące (ale jeżeli przejdziesz na dietę, to efekty zobaczysz znacznie szybciej).

Minimum wysiłku, maksimum efektu. Zobacz najlepsze ćwiczenia na brzuch!

Już po 2 tygodniach wzmocnisz tzw. mięśnie głębokie. Dzięki temu przestaniesz się garbić, a fałdki na brzuchu i plecach automatycznie się zmniejszą.

Rezultaty zaproponowanego przez nas planu treningowe są świetne! Kobiety, które go testowały, już po 14 dniach zauważyły znaczną różnicę. Straciły średnio 5 cm w talii i pod biustem. Dodatkowo zmniejszyły swoją wagę o ok. 1,5 kg.

Trening na boczki i fałdki z fitness team Polki.pl

Chcesz mieć umięśniony i płaski brzuch? Poznaj najskuteczniejsze ćwiczenia na tę partię ciała!

Zobacz, jak wyglądają ćwiczenia spalające tłuszcz z boczków i fałdek! >>>