Catering dietetyczny - jak wygląda i na czym polega

Zobacz, skąd wziął się pomysł na stworzenie wysyłkowego cateringu dietetycznego, na czym polega oraz jak wygląda od kuchni!
Agata Bernaciak / 04.03.2013 10:41

Sezon na odchudzanie!

Wraz z początkiem wiosny nadszedł moment na pobudzenie organizmu do życia. Oprócz wysiłku fizycznego, dobrze jest włączyć również odpowiednią dietę, dzięki której przyspieszymy metabolizm i przede wszystkim schudniemy. Naprzeciw oczekiwaniom wszystkim spragnionym smukłej sylwetki wychodzi firma Healthy Lifestyle, oferująca catering dietetyczny Perfect Diet. Zobacz, jak to się robi od kuchni!

O działalności firmy

Healthy Lifestyle to nowatorski projekt poświęcony trosce o zdrowie. Tworzy go grupa specjalistów z takich dziedzin jak dietetyka, fizjoterapia czy wychowanie fizyczne, których uzupełniająca się wiedza w poszczególnych zagadnieniach pozwala na kompleksowe działanie prozdrowotne.


W ramach Healthy Lifestyle funkcjonuje również marka Perfect Diet. Dzięki usłudze łączącej catering dietetyczny oraz opiekę dietetyka przez cały okres stosowania diety, Perfect Diet może pochwalić się wysoką skutecznością w osiąganiu założonych celów przez Pacjentów.