odchudzanie - gadżet z NETTO fot. Adobe Stock

Bez tego gadżetu raczej nie schudniesz... Teraz w NETTO kosztuje tylko 49 zł!

Trudno zrzucać kilogramy, kiedy brak postępów i motywacji. W najnowszej gazetce NETTO znalazłyśmy gadżet, który ułatwia odchudzanie, a kosztuje tylko 49 złotych.
/ 17.02.2020 13:49
odchudzanie - gadżet z NETTO fot. Adobe Stock

W powietrzu czuć już powiew wiosny, na pewno masz więc wielką ochotę, by poruszać się na dworze. Uwielbiamy praktyczne gadżety, które motywują do ruchu, dlatego dzisiaj pokazujemy ci 1 gadżet, który warto kupić.

W najnowszej gazetce NETTO znalazła się ta oto opaska t-Band:

opaska t-band z netto
fot. Materiały prasowe

Dyskretna, czarna bransoletka z kolorowym wyświetlaczem przyda ci się nie tylko do monitorowania aktywności. Jest dostępna w ofercie sklepów NETTO od 17 lutego do wyczerpania zapasów. Warto się pospieszyć: cena 49 zł jest kusząca, więc pewnie szybko zniknie ze sklepowych półek!

Oto jej najważniejsze funkcje:

  • monitorowanie snu,
  • licznik kalorii,
  • pulsometr,
  • krokomierz,
  • dystansometr,
  • budzik / alarm,
  • powiadomienia SMS / MMS / połączenia przychodzące.

Inteligentna bransoletka t-Band Libra S5 jest wodoodporna, można (a właściwie należy) nosić ją przez całą dobę. Już po kilku dniach zauważysz, że jej noszenie motywuje cię do ruchu.

Bransoletkę obsługuje się jak smartfona - wystarczy kilka dotknięć i przesunięć palcem, aby sprawdzić ile kalorii zdążyłaś spalić, czy wystarczająco długo spałaś a nawet... gdzie jest twój telefon.

Opaska łączy się z twoim telefonem za pomocą Bluetooth 4.0, dzięki temu masz dostęp do wiadomości przychodzących. Już nie musisz wyciągać telefonu, aby odczytać SMS-a. Wibracja powiadomi cię także o tym, kto dzwoni, a budzik nie pozwoli zaspać do pracy.

Dedykowana bransoletce aplikacja mobilna umożliwia dostęp do całej historii twojej aktywności. Możesz wyznaczać sobie cele treningowe, sprawdzać, czy robisz postępy i nad czym powinnaś jeszcze popracować.

Opaska współpracuje ze wszystkimi urządzeniami firmy Apple oraz ze smartfonami pracującymi na systemie Android.

Chcesz schudnąć? Dowiedz się jak zrobić to skutecznie: