Analiza genów - sposób na szczupłą sylwetkę

Analiza genów pozwoli na określenie w jaki sposób kod genetyczny wpływa na masę ciała i metabolizm. Zbierając także dane o wzroście i wadze można ułożyć ściśle dopasowaną do nas dietę i plan treningowy.
/ 18.04.2013 13:06

Analiza genów - sposób na szczupłą sylwetkę.

Założenia diety DNA

Podstawą sukcesu diety  jest stworzenie skutecznej i innowacyjnej diety w oparciu o analizę próbki DNA oraz danych dotyczących wzrostu, wagi i płci. Taką ofertę proponuje serwis www.dnadieta.com.pl , który w kooperacji z amerykańską firmą badawczą GenoVive umożliwia zaprojektowanie indywidualnej diety i programu ćwiczeń na podstawie analizy genów. Dieta oraz program ćwiczeń fizycznych powstają na skutek analizy genów osoby poddanej badaniu, do którego wystarczy pobrać materiał DNA znajdujący się na wewnętrznej stronie policzka.

Zobacz także:  Wiosna - najlepszy czas na odchudzanie

Zalety diety DNA

Na podstawie analizy genetycznej osoba korzystająca z serwisu otrzyma profesjonalny, indywidualny raport prezentujący wyniki testów DNA zawierający program idealnej diety oraz program treningowy. Z raportu dowiemy się również jak nasz własny kod genetyczny wpływa na masę ciała i metabolizm, które markery genetyczne były testowane i jakie są rezultaty tych testów oraz przede wszystkim jak możemy zaprezentowane wyniki przełożyć na kontrolę wagi. Analiza DNA i innych danych takich jak wzrost, wiek, waga pozwolą na ustalenie skutecznego programu ćwiczeń i diety.

Spersonalizowana dieta bazująca na analizie kodu DNA ma dobre wyniki w Stanach Zjednoczonych, a sam program, starannie zaprojektowany dla indywidualnego metabolizmu opartego na profilu genetycznym człowieka wyznacza nowy kierunek w uzyskaniu zdrowszego trybu życia i kontrolowania prawidłowej wagi.

Źródło: Materiały prasowe Interactive Voice News Sp. z o.o.