"Piwna joga" to nowy sposób na idealną sylwetkę. Slyszałyście o tych zajęciach?

To jedna z najpopularniejszych aktywności fizycznych na świecie.
"Piwna joga" to nowy sposób na idealną sylwetkę. Slyszałyście o tych zajęciach? screen Facebook

Każdy wielbiciel i propagator zdrowego stylu życia doskonale wie, że uprawianie sportu i alkohol nie idą w parze. Jest jednak jeden wyjątek. W Niemczech powstała właśnie nowa forma aktywności fizycznej - piwna joga.

Joga jest jedną z najbardziej popularnych form ćwiczeń, a w połączeniu z piwem może okazać się prawdziwym hitem. To idealna połączenie przyjemnego i pożytecznego.

Trener personalny nie będzie już potrzebny! Powstały legginsy, które pomagają utrzymać prawidłową postawę w czasie ćwiczeń

Jak powstała "piwna joga"?

Pewnie nikt nie będzie zdziwiony, że pomysł na „piwną jogę” powstał w Niemczech, gdzie wytwarza się najwięcej piwa w Europie.

Na początku były to niezobowiązujące spotkania miłośników jogi, którzy są również miłośnikami piwa. Ludzie ubrani w sportowe stroje wykonywali asany z butelkami w dłoniach. Trend przetrwał próbę czasu i zdobył ogromną popularność. Obecnie „piwną jogę” ćwiczy się w Rosji czy Australii, a wszystko zaczęło się niedawno, bo latem 2016 roku.

Propagatorką „piwnej jogi” jest joginka Jhula, która wyjaśnia, że tutaj chodzi o połączenie filozofii jogi z przyjemnością towarzyszącą piciu piwa. Uważa, że najważniejszą korzyścią płynącą z uprawiania tej aktywności jest redukcja codziennego stresu.

Joga zakłada, że ciało i dusza stanowią jedność. Jak to osiągnąć?

Jak wygląda „piwna joga”?

Jesteś zmęczona po pracy i najchętniej wróciłabyś do domu, wzięła gorącą kąpiel lub obejrzała dobry film? A przed tobą jeszcze zajęcia fitness? Teraz możesz łączyć to, co lubisz z tym, co musisz robić.

Najkrócej mówiąc, zajęcia polegają na wykonywaniu tradycyjnych pozycji jogi, które są przeplatane w dość nowatorski sposób. Między asanami uczestnicy zajęć popijają z butelki piwo, które towarzyszy im w czasie ćwiczeń.

Chciałybyście, żeby takie zajęcia powstały również w Polsce? Wydaje się nam, że miałyby wierne grono fanek.

Zamiast się objadać, praktykuje jogę. I to jak! Te zdjęcia łamią stereotypy na temat otyłych dziewczyn

 

Sun sun sun in Berlin today ☀️ 🍻

Post udostępniony przez BierYoga (@bieryoga)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/9 miesięcy temu
Osiągaj szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja Wejdź teraz na igortreneronline.pl I wygraj 10 tysięcy złotych
/9 miesięcy temu
Serdecznie polecam trenera Igora Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i jestem bardzo zadowolona :D
/rok temu
cccccc