Opukiwanie twarzy i głowy - Kasia Bem

Choć dla wielu może wydawać się szalone, od setek lat opukiwanie twarzy i głowy stanowi jedną z najlepszych metod pozbywania się bólu głowy!
Agata Bernaciak / 25.04.2017 05:48

Czemu służy opukiwanie twarzy i głowy?

Opukiwanie głowy to jedna z najstarszych i ponoć najskuteczniejszych metod walczenia z bólem głowy. Dzięki temu działaniu jesteśmy w stanie uwolnić się od wszelkich emocji i myśli, co właśnie podświadomie może stanowić zalążek stresu, który nabiera na sile w postaci bólu lub migren.

Kasia Bem w tym filmie pokazuje, jak w prosty sposób (w ciągu zaledwie ok. 3 minut!) prawidłowo opukać swoją twarz i głowę. Zwróć szczególnie uwagę na to, w które miejsca kieruje swoje palce, a także licz, ile razy powtarza tę czynność.

Jesteś gotowa? Do dzieła!

 „Happy Uroda. Piękno jest w Tobie” to coś więcej niż przewodnik po świecie holistycznej pielęgnacji – to prawdziwy niezbędnik dla każdej kobiety, która chce w naturalny sposób zadbać o siebie i tak jak autorka podziela opinię, że prawdziwego piękna należy szukać w sobie.

Kasia Bem, autorka bestsellera „Happy Detoks”, w książce Happy Uroda proponuje weekendowy, tygodniowy i 21-dniowy holistyczny  program upiększający dla ciała i duszy, a w nim między innymi: jogę twarzy czyli lifting bez skalpela, dietę, która odejmuje lat, ponad 50 nowych przepisów na zdrowe posiłki, naturalne kosmetyki. W książce czytelniczka znajdzie także wprowadzenie do technik oddechowych i  medytacyjnych, mudry mocy oraz pozytywne afirmacje.

Zapraszamy!