joga fot. Adam Pańczuk

Joga na Trawie

Co tydzień darmowe zajęcia na świeżym powietrzu.
/ 13.04.2012 16:04
joga fot. Adam Pańczuk
Ogólnopolski cykl bezpłatnych zajęć jogi na świeżym powietrzu pod hasłem JOGA NA TRAWIE potrwa do 12 lipca. Zajęcia są prowadzone w parkach miejskich przez dyplomowanych nauczycieli z lokalnych szkół jogi. Przeznaczone są zarówno dla osób, które praktykują jogę na co dzień, jak i dla tych, którzy chcą spróbować po raz pierwszy. Na zajęcia należy zabrać ze sobą matę lub koc.

Zapraszamy do Warszawy - Park Kępa Potocka,
Krakowa - Park Bednarskiego,
Gdańska - Park Jelitkowski,
Wrocławia - Park Szczytnicki,
Poznania - Cytadela Poznańska,
Katowic - Park Chorzowski,
Łodzi - Park Źródliska.

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10.00 (w Łodzi o godz. 12.00). Po wybranych zajęciach dodatkowo odbędą się spotkania i wykłady poświęcone praktyce jogi, kuchni wegetariańskiej, masażom oraz innym technikom pracy z ciałem.

Gwarantujemy:

• dostosowanie programu zajęć do możliwości uczestników
• ćwiczenia wzmacniające i rozciągające ciało, polepszające koncentrację, regenerujące oraz relaksujące
• pozytywną energię dla uczestników

Praktyka jogi niesie ze sobą niezliczone korzyści. Pierwszym efektem jest poprawa samopoczucia, przypływ energii, sił witalnych oraz poczucie relaksu. Regularne ćwiczenie wraz z ćwiczeniami oddechowymi poprawiają koncentrację i oczyszczają ciało. Możliwy staje się kontakt z własnym wnętrzem, dzięki czemu jesteśmy w stanie lepiej odpowiadać na potrzeby ciała i ducha. Powstaje równowaga. Akcja JOGA NA TRAWIE jest więc odpowiedzią na potrzebę relaksu i równowagi tak pożądaną przez żyjących w pośpiechu mieszkańców dużych miast.

Potrwa do 12 lipca a jej zwieńczeniem będzie JOGA FESTIWAL, który odbędzie się w Warszawie w dniach 18-20 lipca. Specjalnym gościem festiwalu będzie Sharat Arora - wybitny nauczyciel z Indii, wieloletni współpracownik B.K.S. Iyengara. Sharat poprowadzi trzydniowe warsztaty jogi, w czasie których będzie można kontynuować praktykę i zaczerpnąć wiedzy u żródła. Organizatorem "Jogi na trawie" jest portal www.joga-joga.pl.
Tagi: joga