Sprzęt do ćwiczeń z Lidla fot. Materiały prasowe

Sprzęt treningowy z Lidla do 30 zł. Co warto kupić do ćwiczeń w domu?

Szukasz sprzętu do ćwiczeń w domu? Zajrzyj do oferty Lidla. Dyskont proponuje dobrej jakości akcesoria sportowe w niskich cenach.
Marta Kosakowska / 14.01.2020 16:43
Sprzęt do ćwiczeń z Lidla fot. Materiały prasowe

Sprzęt do ćwiczeń z Lidla pomoże w realizacji noworocznych postanowień, pozwoli na trening w domowym zaciszu, a jednocześnie nie obciąży budżetu. W dyskoncie można kupić dobrej jakości akcesoria sportowe, na które nie trzeba wydawać majątku. Wyszukałyśmy 3 rzeczy, które sprawdzą się do ćwiczeń w domu: piłkę, wałek oraz matę.

Piłka do ćwiczeń, cena ok. 29,99 zł

Ćwiczenia z piłką mogą wykonywać osoby z różną kondycją, o różnym poziomie zaawansowania i w różnym wieku. Są zalecane osobom, które dużo pracują przy komputerze, a także kobietom ciężarnym. Piłkę można wykorzystać do ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha i pleców, gimnastyki korekcyjnej czy pilatesu (zobacz: Pilates z małą piłką – przykłady ćwiczeń). Piłki z Lidla można łatwo i szybko napompować, są wzmocnione przeciwko pękaniu oraz zostały wyposażone w opaski do ćwiczeń równowagi. Dodatkowo zostały na nich nadrukowane przykładowe ćwiczenia, więc trening wyjątkowo łatwy.

Piłka do ćwiczeń Lidl

Wałek fitness, cena ok. 24,99 zł

Wałek lub inaczej roler to hit ostatnich lat. Ćwiczenia z nim zalecają najbardziej znani trenerzy. Ma on bardzo szerokie zastosowanie. Może być używany zarówno przed, jak i po treningu - w celu regeneracji. Rolowanie ciała to rodzaj masażu, który relaksuje, rozluźnia tkanki, a także pozwala pozbyć cię cellulitu oraz łagodzić bóle pleców (sprawdź: Jak rolować kręgosłup i co to daje?).

roler do ćwiczeń Lidl

Mata do fitnessu, cena ok. 24,99 zł

Mata do ćwiczeń to absolutna podstawa. Przydaje się do każdego rodzaju treningu: fitnessu, pilatesu, jogi, streachingu itd. Warto mieć ją w domowym zaciszu, a także - ze względu higienicznych - zabierać na zajęcia do klubu. Maty z Lidla są dobrze wyprofilowane i mają antypoślizgową powierzchnię, która zapewnia doskonałą przyczepność podczas ćwiczeń.

mata do ćwiczeń Lidl

Więcej o sprzęcie do ćwiczeń:
Ćwiczenia z gumą: zalety i efekty
Drabinka gimnastyczna – rodzaje, zalety, ćwiczenia i cena