POLECAMY

Płaski brzuch po ciąży - video

Słabsze mięśnie burzucha i wałeczek po ciąży - z tym problemem zmaga się niemal każda młoda mama. Z naszym ćwiczeniem twój brzuch znów będzie płaski jak deska.
Płaski brzuch po ciąży - video
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/5 lat temu
Ja w czasie ciąży przytyłam 25kg i pomimo zastosowania różnych ćwiczeń nie mogłam pozbyć się nadmiaru skóry z brzucha.Dopiero wizyta u dermatologa i zaproponowana metoda w moim przypadku lipoliza pomogła ujędrnić mój brzuch.Wykonano mi 4 serie zabiegu ,który polega na wprowadzeniu w tkankę tłuszczową za pomocą bardzo cieniutkiej igły substancji ,która powoduje rozpuszczenie tkanki tłuszcowej.Już po pierwszym zabiegu jest widoczna poprawa jędrności i elastyczności skóry.Zabieg jest praktycznie bezbolesny i szybki i co najważniejsze nie jest inwazyjny.Polecam bardzo dobrych dermatologów dr. Baczewska i dr .Izę z gabinetu medycyny estetycznej ELMED w Sopocie Ul.Haffnera 6 i Poniatowskiego 6. Nr. do rejstracji58 345 34 28
/8 lat temu
"Nie wiem czy wszystkie mamy tyle samozaparcia,ale jesli tak to podziwiam.Ja moge z wasnego doswiadczenia jednak polecic bardziej sprawdzony sposóbczyli lipolize.Wykonywałam go u dr Pawłów.Jestem bardzo zdowolona.Przynajmniej pożegnałam sie z tłuszczykiem na zawsze."
/9 lat temu
zgadzam się wszystko fajnie ale mogłoby byc po polsku i troszkę dłużej bo to co widziałam to żadna rewelacja.
POKAŻ KOMENTARZE (1)