Na tym nie warto oszczędzać! Jak dobrze dobrać stanik sportowy?

Podpowiadamy na co powinnaś zwrócić uwagę, jeśli chcesz, by twój stanik sportowy dobrze podtrzymywał biust w trakcie ćwiczeń! To bardzo ważne nawet jeśli ćwiczysz tylko od czasu do czasu. Źle dobrany biustonosz może spowodować, że piersi stracą jędrność na zawsze!
Agata Bernaciak / 10 miesięcy temu

Źle dobrany biustonosz sportowy może spowodować nie tylko otarcia i dyskomfort w trakcie ćwiczeń, ale może nawet przyczynić się do jego opadania w ekstremalnie krótkim czasie!

Jeśli więc planujesz iść na siłownię lub biegać, nie oszczędzaj na tej części garderoby. Lepiej kupić tańsze legginsy i koszulkę, niż byle jaki stanik, który nie zagwarantuje ci odpowiedniego podtrzymania piersi.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie biustonosza sportowego?

Specjalnie dla was, we współpracy z braffiterką Izabelą Sakutovą - autorką książki "Braffiting. Lifting piersi bez skalpela", przygotowałyśmy film, który zobrazuje ci elementy, na które powinnaś zwrócić uwagę przy zakupie biustonosza sportowego. Koniecznie obejrzyj nasz materiał wideo i dowiedz się, jak mądrze wybrać idealny stanik do uprawiania aktywności fizycznej!

Polecamy!

6 rad, jak wybrać najlepszą bieliznę termoaktywną

 

5 najczęstszych błędów w doborze bielizny

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/7 miesięcy temu
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
/8 miesięcy temu
Osiągaj szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja Wejdź teraz na igortreneronline.pl I wygraj 10 tysięcy złotych
/10 miesięcy temu
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA IGORTRENERONLINE PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!