Wyniki konkursu "Zadbaj o biust z Panache Sport"

Dowiedz się, czy to właśnie ty wygrałaś markowy stanik sportowy!
Konkursy internetowe - konkurs Zadbaj o biust z Panache Sport fot. serwis prasowy Panache

Wejdź w formę na wiosnę i zadbaj o swój biust!

Zaczęłaś trenować? Bez względu na rodzaj uprawianego sportu, warto zapewnić sobie wygodę godną prawdziwej sportsmenki. Gotowe na rozgrzewkę? Startujemy!

Wiosna to idealny czas na pracę nad swoją sylwetką, kondycją i gibkością. Jeśli już wybrałyście dla siebie rodzaj ćwiczeń, czas na dobór sportowej garderoby. Nie wystarczą tylko sportowe buty i legginsy, potrzebujecie przede wszystkim dobrze podtrzymującego biustonosza sportowego.

Lista laureatek konkursu

  1. Monic90
  2. copacabana
  3. ashuna
  4. MartaZet
  5. bella121

Do wszystkich laureatek została wysłana wiadomość na prywatną skrzynkę forumową dotycząca wysyłki nagrody. Gratulujemy!

Co do wygrania?

Do wygrania mamy jeden z 5 bestsellerowych biustonoszy sportowych Panache Sport, dostępny do miseczki H, który podtrzymuje piersi, eliminując ich ruch we wszystkich kierunkach.

Zadanie konkursowe

Wymień co najmniej jeden element, który wyróżnia biustonosz sportowy Panache Sport od pozostałych.

Regulamin konkursu
Konkurs będzie trwać od 27.03.2014 do 10.04.2014


Dlaczego warto powalczyć o wygraną?

Biustonosz Panache Sport oparty jest na technologii wykorzystującej metodę enkapsulacji. Enkapsulacja polega na umieszczeniu każdej piersi w osobnej, termicznie kształtowanej miseczce na fiszbinie, w wyniku czego otrzymujemy doskonały kształt i podtrzymanie, bez konieczności przyciskania biustu do klatki piersiowej.

Jeśli piersi są indywidualnie obudowane konstrukcją miseczki, zmniejsza się ich ruch we wszystkich kierunkach. Dzięki temu nie czujemy ucisku, piersi nie są zdeformowane, mają ładny kształt i są stabilnie utrzymane.

Udowodniono także, że biustonosz Panache Sport, powstrzymuje ruch biustu aż w 83% podczas uprawiania sportu. To wielkie wsparcie uzyskujemy między innymi dzięki wyposażaniu biustonosza w niewyczuwalne fiszbiny otoczone silikonem, które będąc całkowicie niewyczuwalne.

Biustonosz sportowy od Panache Sport dostępny jest od miseczki B-H, przy obwodzie od 60 cm do 90 cm pod biustem. Więcej informacji i adresy sklepów na www.panachesport.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
:) Super! Baaardzo się cieszę! :) Czekam na wiadomość zatem, skrzynka niestety nadal pusta.
/5 lat temu
Nie wierzę! Aaaaaaa!:)