POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: Wygraj buty Reebok Classic!

Opisz nam co będzie cię definiować za 30 lat i wygraj!
WYNIKI KONKURSU: Wygraj buty Reebok Classic! fot. Reebok

Nagrody trafiają do:

Agnieszka K.; Agnieszka G.; Krzysztof S.; Milena W. ; Monika G.; Sylwia L.

Laureaci zostali powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Modele Reebok Freestyle & Workout już od trzech dekad niezmiennie podbijają światowe ulice. Te kultowe buty szturmem wdarły się do świata fitnessu, a od lat 80. równie szybko stały się nieodłącznym elementem codziennej, ulicznej mody. 

Historia związana z przemianą butów, które ewoluowały od butów przeznaczonych do fitnessu, po obowiązkowy element codziennego stylu, stała się pretekstem do nawiązania współpracy z pochodzącym z Tokio ilustratorem Rimo. Artysta zabiera nas w podróż przez ostatnie trzy dekady i zgłębia kulturowy status tych dwóch najbardziej znanych modeli butów. 


kolaż Reebok Classic

Podróż w czasie 

Rimo w swoich pracach nawiązuje do różnorodności miast takich, jak Londyn, Nowy Jork, Paryż, Amsterdam czy Tokio oraz działających w nich subkultur, które miały silny wpływ na rozwój modeli Freestyle & Workout. Stworzona przez Rimo seria ilustracji prezentuje przemianę butów, jaka nastąpiła przez ostatnie trzy dekady - od momentu wprowadzenia ich na rynek w latach 80. aż do czasów obecnych.

W ilustracjach Rimo możemy obserwować jego proces twórczy, w którym artysta przedstawia jak moda i subkultury ewoluowały na całym świecie - podobnie jak modele Freestyle & Workout, które podążały za zmianami zachodzącymi w kulturze i modzie ulicznej. Oba modele zachowały jednak przy tym swój indywidualny styl. 


kolaż Reebok Classic

Wspominając historię butów Freestyle & Workout, Reebok Classic zachęca do podróży w czasie i stawia pytanie - jakie przedmioty z teraźniejszości mają nas definiować za 30 lat. Warto śledzić hasztagi na Instagramie #ClassicTimeTraveler #ReebokClassicPolska i sprawdzić, jakie rzeczy mają dla innych osób wartość sentymentalną. 

KONKURS 

Zadanie konkursowe: Opisz jakie przedmioty z teraźniejszości będą cię definiować za 30 lat.

Nagrody: 6x Reebok Freestyle

Zgłoszenia: odpowiedzi wysyłajcie na adres redakcji redakcja@polki.pl

Powodzenia! 

Zasady konkursu znajdziesz w regulaminie

Tagi: Reebok
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/rok temu
Czy ktoś już otrzymał buty? :)
/rok temu
Błąd w regulaminie ?? 3.1. Konkurs będzie polegać na przedstawieniu rezultatów metamorfozy - dokumentacja zdjęciowa i opis słowny Zadanie konkursowe: Opisz jakie przedmioty z teraźniejszości będą cię definiować za 30 lat.
/rok temu
,,Opisz jakie przedmioty z teraźniejszości będą cię definiować za 30 lat-to powyżej" ,,Konkurs będzie polegać na przedstawieniu rezultatów metamorfozy - dokumentacja zdjęciowa i opis słowny" a to w regulaminie-nie rozumiem?
POKAŻ KOMENTARZE (4)