Czy wiesz jak zorganizować tanie wczasy?

Wczasy nie muszą być drogie, nawet te zagraniczne, o ile sami o to zadbamy. Z wielu rzeczy można spokojnie zrezygnować albo wybrać tańsze wyjście. Oto kilka wskazówek, jak tanio spędzić urlop.
/ 06.09.2010 12:08
Czy wiesz jak zorganizować tanie wczasy? fot. Czy.wieszjak.pl

Nocleg - jeśli wybierasz miejsce spania, wybieraj miejsca na obrzeżach miasta, wiadomo im dalej atrakcji tym taniej.

Jedzenie - jeśli nie mamy zbyt dużo pieniędzy na jedzenie, możemy wziąć ze sobą swój prowiant, z długą datą ważności tj. konserwa.

by zorganizować tanie wczasy, najlepiej wybierać się na wycieczki krajowe, chociażby ze względu na to, że nasz kraj nie jest zbyt wielki i właściwie nigdzie nie jest daleko. W ten sposób zaoszczędzimy też na samym środku transportu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/23.04.2014 08:57
zgadzam się ze stwierdzeniem, że sami musimy zadbać o to by podróż była tania, jeśli o mnie chodzi to ja poszukuję sama tanich lotów, porównuję ceny i wybieram najlepsze oferty, np na stronie www.centerfly.pl jest taka możliwość, są tam dostępne oferty różnych linii lotniczych i można sobie porównać jak to wygląda, staram się organizować tanie podróże bo wiem że to możliwe, wiele osób się dziwi, że zagraniczne wakacje mogą być tanie, no ale mogą:)