Biorąc udział w Biegu Niepodległości możesz pomóc osobom potrzebującym/ fot. Informacja prasowa fot. inf. prasowa

Weź udział w XXIII Biegu Niepodległości

Przed nami 23. Edycja Biegu Niepodległości, który odbędzie się już 11 listopada o godz. 11.11. Zostań zawodnikiem biegu i wspomóż Fundację Poza Horyzonty.
/ 03.11.2011 10:19
Biorąc udział w Biegu Niepodległości możesz pomóc osobom potrzebującym/ fot. Informacja prasowa fot. inf. prasowa

Zapisz się na bieg

Ponad 6000 osób zadeklarowało swój udział w tegorocznej edycji Biegu. Wprawdzie organizator przewidział zamknięcie listy startowej 5 listopada, wszystko wskazuje, że zapisy zakończą się w najbliższych dniach. Aby wystartować w Biegu wystarczy wejść na stronę www.wosir.waw.pl i kliknąć na widoczny na górze strony baner z napisem „zapisy”, wypełnić znajdujący się tam formularz, opłacić wpisowe i w wolnym czasie odwiedzić biuro zawodów w siedzibie organizatora,  Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbierając pakiet startowy.

Bieganie pomaga

Każdy uczestnik XXIII Biegu Niepodległości, pojawiając się na liście startowej wspiera potrzebujących. Wspólnie z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty, Amway Polska organizuje akcję charytatywną w trakcie XXIII Biegu Niepodległości. Za każdego uczestnika Biegu Amway Polska przekaże 2 zł na podopiecznych Fundacji. W związku z tym zachęcamy, aby jak najwięcej osób wzięło udział w biegu. Realizując swoje pasje, można również pomóc innym i spełnić czyjeś marzenia. – powiedziała Anna Pietrzak, Dyrektor Naczelny Amway Polska.

Szczegółowe informacje dotyczące Biegu Niepodległości można znaleźć na stronie www.zabiegajopamiec.waw.pl i www.wosir.waw.pl

Przeczytaj: Co wytrawny biegacz jeść powinien?

Źródło: informacja prasowa/ ak