makijaż

Uroda: wielkie odliczanie

Koniec roku i początek następnego to maraton imprez: spotkania świąteczne i poświąteczne, bale sylwestrowe, imprezy karnawałowe… A skoro wciąż będziesz mieć problem, w co się ubrać na te wszystkie wyjścia, miej chociaż z głowy urodę. Radzimy, co zrobić teraz, żeby wyglądać obłędnie aż do… ostatków!

Twarz -  zabieg Ageless 
Uwielbiam ten zabieg: niby bankietowy, ale działa dłużej niż kilka godzin, a do tego jest wyjątkowo przyjemny, bo... jeszcze przed imprezą można ją odespać. ;) Zaczyna się od peelingu kawitacyjnego. Potem czas na masaż przeciwzmarszczkowy, który fizycznie pomaga spłycić istniejące zmarszczki
i przeciwdziała powstawaniu nowych. To właśnie ten relaksujący moment, kiedy można uciąć sobie drzemkę. Kolejnym etapem zabiegu jest chłodna, orzeźwiająca maska kolagenowa, dodatkowo nawilżająca skórę. Ale najlepsze, czyli nałożenie ampułki „Ageless”, jest na samym końcu! To cudo – dzięki zawartości acetylu hexapeptide 8, który pomaga uzyskać efekt powierzchniowego rozkurczenia mięśni, blokuje komunikację między neuronami i wygładzając skórę – działa jak botoks. Bez zastrzyków,  w trzy minuty, na długie godziny! Kosmetyczka nakłada preparat na obszary najbardziej narażone na starzenie: pod oczy, na czoło, na bruzdy nosowo-wargowe. Efekt? Pięć lat mniej. I nadal trzy lata mniej w następnych dniach! 
Cena 230 zł

 
Ciało - Universal Contour Wrap 
Jeszcze zdążysz pozbyć się tych kilku zbędnych centymetrów, których jakoś „nie biorą” treningi. Pomoże ci zabieg owijania ciała bandażami, które przed nałożeniem nasącza się w specjalnej mieszaninie drenujących minerałów. Składniki są najwyższej jakości i po prostu muszą działać, ale najważniejsza jest technika zakładania bandaży. Na nie wkładasz jeszcze kombinezon, który wzmacnia działanie glinek. I... już! Leżysz niecałe dwie godziny, chudniesz, a w międzyczasie możesz poprosić o zabieg na dłonie lub ciało. Glinka, która znajduje się na bandażach, wchłania się przez skórę i pomaga usunąć toksyny. Efekty są natychmiastowe, widoczne od razu po zdjęciu bandaży. I są na to dowody: przed zabiegiem jesteś mierzona w obwodach ciała w 18 miejscach. Po zdjęciu bandaży pomiary są powtarzane – można stracić łącznie 10 cm w obwodach, i to wcale nie z powodu utraty wody (na to też mają badania). Cena: 500 zł (trzy zabiegi w pakiecie po 400 zł)
 
Włosy - Pro Fiber L’Oréal Professionnel 
Wreszcie zabieg na włosy, który nawilża i odżywia je nie tylko doraźnie. Wszystko dzięki specjalnym kosmetykom do pielęgnacji domowej, które przedłużają efekt procedury w salonie. Słyszałaś to już nieraz, a włosy i tak zawsze wyglądały potem coraz gorzej? Tym razem będzie inaczej, a to dzięki badanej przez 15 lat i chronionej 15 patentami podwójnej molekule APTYL 100, która jest w stanie długo utrzymać wewnątrz
włosa upiększające składniki aktywne nakładane na pasma w kosmetykach. Jak wygląda zabieg? Fryzjer dobiera dla ciebie jedną z jego trzech wersji (mocną dla włosów najbardziej zniszczonych i uwrażliwionych, nieco delikatniejszą do farbowanych lub najlżejszą do niekoloryzowanych) i po myciu nakłada na włosy ampułkę, maskę i serum. Do domu zabierasz te same kosmetyki (minus ampułka), więc za każdym razem, kiedy je stosujesz, dajesz pasmom turbodoładowanie magicznym APTYLEM 100. I masz włosy
jak o fryzjera przez sześć tygodni! Cena 80-120 zł

 
Opalanie natryskowe
Wiadomo, że opalenizna jest niemodna i niezdrowa. Ale wiadomo też, że dotyczy to tylko tej naturalnej, której nabawiłaś się na słońcu, no i... ciało po prostu lepiej wygląda w wersji „na złoto”! Dlatego wybierz się na opalanie natryskowe: w kilka minut będziesz miała na skórze idealny brąz, który specjalnym sprayem nałoży na skórę kosmetyczka. Efekty utrzymują się nawet 10 dni. 
Cena: ok. 100–150 zł. 
 
Sztuczne rzęsy 
Myślisz, że zawsze widać, iż są sztuczne? Wypróbuj doklejanie rzęs metodą objętościową, które polega na doczepieniu do jednej rzęsy naturalnej dwóch lub trzech sztucznych. Przykleja się ich tylko tyle, by stworzyć wrażenie gęstości, ale nie obciążyć oczu. Rzęsy wykorzystywane podczas tych zabiegów są lżejsze niż te używane do wydłużania rzęs metodą 1:1. Więcej: 
Cena: ok. 350–400 zł. 
 
Manikiur hybrydowy 
Tylko o nim przypominamy, bo wiadomo, że jest najwygodniejszym rozwiązaniem zawsze, kiedy dłonie mają wyglądać perfekcyjnie, a ty nie masz głowy do ciągłych poprawek. Wytrzymuje lśniący i bez skazy pełne dwa tygodnie (a wytrzymałby i więcej, gdyby nie odrost płytki). Najmodniejsze kolory tej zimy to roziskrzone czernie i granaty, jasne, mroźne perły oraz nieśmiertelne odcienie wina. 

Cena: ok. 120 zł. 
 
Podziel się: