masaż

Oryginalne masaże, czyli masaż nie jedno ma imię

Kuszą cię różne rodzaje masażu? Jeśli tak to nie wahaj się dłużej tylko spróbuj. Znajdź taki, który najlepiej cię relaksuje i uwalnia od napięć.

Wciąż słychać tu i tam, że zwykły człowiek bez masażu może się obejść. Szczególnego uzasadnienia, by dać się wymasować, nie muszą szukać zawodowi sportowcy oraz ludzie zmagający się z niesprawnością spowodowaną urazem lub chorobą, ale oddanie się w ręce masażysty z innych pobudek bywa traktowane jak luksusowa fanaberia.
 
My w "Be Active" z serca namawiamy, by nie traktować seansu masażu jak kolejnego flakonu perfum czy nowej pary szpilek kupowanych tylko ku uciesze. Bo masaż w harmonijny sposób pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym – wprost grzech nie spróbować!
 
A może już próbowałaś, lecz zabieg nie przypadł ci do gustu? Z masażem jest jak z muzyką: jednemu pasuje ostry rock, drugiemu chillout, innym etno lub techno... Ale kto chciałby przejść przez życie, stroniąc od muzyki? Spośród liczonych w setki odmian masaży warto mieć swoje ulubione, wypróbowane "kawałki", by po nie sięgać zależnie od aktualnej potrzeby czy nastroju. A wakacyjne podróże to świetna okazja, by kosztować nowości!
Podziel się: