The North Face Mountain Festival 2017: gratka dla miłośników gór!

Ponad 70 różnego rodzaju treningów, wycieczek i warsztatów zarówno dla początkujących biegaczy, jak i zaawansowanych wspinaczy, odbędzie się w czasie The North Face Mountain Festival 2017. Imprez będzie miała miejsce między 14 a 17 września 2017 w Lauterbrunnen. Niestety cena biletu nie jest niska: 249 euro.

Położony u stóp słynnego Eigeru Lauterbrunnen w czasie The North Face Mountain Festival 2017 będzie gościł nie tylko miłośników  biegania po górach i wspinaczki, ale także wielu znanych sportowców. Bo oprócz możliwości udziału w wielu ciekawych aktywnościach, m.in. wspinaczki jednymi z najpiękniejszych dróg w szwajcarskich skałach, wędrówkach przepięknymi alpejskimi szlakami, uczestnicy festiwalu będą także mieć możliwość wzięcia udziału w treningu biegowym pod okiem Rory Bosio - jedenej z najlepszych biegaczek ultra na świecie, a także szansę na zdobycie szczytu Walcherhorn (3692m n.p.m.) w towarzystwie Simone Moro i Davida Göttlera.
 
W czasie festiwalu zaplanowana jest także światowa premiera filmu prezentującego sylwetkę Hansjörga Auera. Dokument ten to wyjątkowe spojrzenie na życie Austriaka i jego drogę do pozycji jednego z najbardziej uznanych współczesnych wspinaczy. W Lautenbrunnen odbędą się również prezentacje na temat wielu innych ekspedycji i sportowców wspieranych przez The North Face. 
Podziel się: