zawody w Jasnej

Najlepsze narciarki można podziwiać w Jasnej

Puchar świata w narciarstwie alpejskim kobiet będzie można oglądać u naszych słowackich sąsiadów już 5 i 6 marca! Impreza odbędzie się na stokach w Jasnej pod Chopokiem w Niskich Tatrach.

Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) po 32 latach powierzyła organizację Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim ośrodkowi Jasna w Niskich Tatrach. Na stokach Chopoku odbędą się zawody w slalomie gigancie (05.03.) i slalomie kobiet (06.03.).
 
Z okazji Pucharu Świata w ośrodku Jasna od piątku do niedzieli 4 - 6 marca zorganizowana zostanie największa tegoroczna zimowa impreza muzyczno-rozrywkowa. Zaplanowanych jest mnóstwo koncertów, magiczne pokazy świetlne,  konkursy, pokazy mody oraz wyjątkowe party w klubie muzycznym Happy End. Więcej informacji na temat Pucharu Świata w Jasnej oraz informacje wraz z programem znajdują się na stronie www.worldcupjasna.sk    
 
Bilety na zawody Pucharu Świata wraz z zakwaterowaniem można jeszcze zarezerwować poprzez e-mail:  accommodation@worldcupjasna.sk 
 
Osoby wybierające się na zawody mogą bezpośrednio dojechać autobusem z Warszawy przez Karków, Zakopane do Liptovskiego Mikulasza/Tatralandii. Linię autobusową obsługuje polski przewoźnik PKS POLONUS www.pkspolonus.pl. Wyjazdy z Warszawy w piątki i soboty o godz. 22.30. Przyjazd do Liptovskiego Mikulasza/Tatralandii zaplanowany jest o godz. 9.00. Cena biletu podstawowego w jedną stronę wynosi 90 PLN.
 
Podróżni z Karkowa mogą skorzystać także z codziennego połączenia mikrobusowego Krakow – Liptovsky Mikulas. Trasę trzy razy dziennie obsługuje przewoźnik TIGER EXPRESS www.tigerexpress.eu. Cena biletu podstawowego w jedną stronę wynosi 85 PLN.
Podziel się: