Zespół Muzyczny "PROCES" - Wesela, Zabawy, Studniówki- TANIO

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/3 lata temu
Bardzo słaby zespół, wokalista nie ma głosu i nie potrafi porwać ludzi do tańca. Nie potrafią zagrać praktycznie niczego poza disco polo.
/7 lat temu
Jesli chodzi o oprawe muzyczną,świetlna to jak najbardziej POLECAM ale co do uczciwości finansowej to panowie wiedza co i jak zrobic zeby wydusić czasem podstępem każdy grosik wiec uważajcie na kase i w kwesti finansowej dopnijcie WSZYSTKO na ostatni guzik długo przed swoja impreza! Aaaaa. . . co do tego że zespól jest nie pijący to również chłyt marietngowły!
/7 lat temu
Hehe !!! Wiem nawet Kto jest autorem tego śmiesznego posta - Właściciel lokalu z którym mieliśmy mały zatarg - oczywiście nie z naszej winy. Facet do lokalu na 70 osób nawalił prawie 100 i w dodatku nie włączył klimatyzacji - ŻENADA !!! Stary cwaniak !!! Graliśmy u Niego po raz pierwszy i niestety nie wiedział że zespół PROCES jest jednym z tańszych zespołów w tej klasie na tym terenie :):):) Hehe - a co do alkoholu... Ciekawe co piliśmy, skoro na stole nie było alkoholu gdyż klienci którzy nas zamawiają wiedzą że "PROCES" NIE PIJE !!! Powyższy post jest wprost proporcjonalny do jego autora :):):)
POKAŻ KOMENTARZE (5)