Proud Mary

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/5 miesięcy temu
REWELACJA! Byliśmy na przesłuchaniach u kilku zespołów. Zawsze czegoś nam brakowało. Dopiero Proud Mary spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Grają na żywo, mają perkusję, gitary, akordeon i dwa wokale: damski i męski. Śpiewają po polsku i angielsku (bardzo dobrze!!!). To jest zawodowy zespół który mogę polecić z czystym sumieniem. Można umówić się na próbę, uzgodnić szczegóły - my jesteśmy w 100% zadowoleni!! POLECAMY!
/2 lata temu
Dzień dobry! Być może kilka lat temu Proud Mary byli warci polecenia, jednak obecnie mogę tylko powiedzieć, że każdej osobie której zależy na profesjonalnym świadczeniu usług odradzam. Skuszeni opiniami w sieci przejechaliśmy ponad 100 km na 15-minutową próbę tego zespołu i po 15 minutach uznaliśmy, że jest ok. Uścisk dłoni, bierzemy ich na swoje wesele... A potem 2 miesiące nie mogliśmy się z nimi nijak skontaktować - SMS-y, telefony, maile, wiadomości na FB i cisza. W końcu dostaliśmy draft umowy, który był bardzo niekorzystny dla usługodawcy i repertuar na który składało się tylko 80 piosenek, a także informację, że skład zespołu zmieni się (2 osoby), ale w sumie nie wiadomo na kogo. Ładnie śpiewają Time of my life, ale co z tego skoro mają w głębokim poważaniu parę młodą?
/3 lata temu
Jeden z najlepszych zespołów w woj. łódzkim! Oni naprawdę grają na żywo i super prowadzą imprezę! Proud Mary to strzał w dziesiątkę!!!! POLECAM !!!!
POKAŻ KOMENTARZE (3)