POLECAMY

Piotr Szczepanik - fotografia ślubna i fotoksiążki na każdą okazję

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
/3 lata temu
Jestem uczennica pewnego rzeszowskiego LO i muszę przyznać, ze zdjęcia są bardzo rozczarowujace, nie tyle ich ilość, co jakosc., która nie jest kompletnie adekwatna do ceny. Owszem zdjec jest sporo, jednak sadze, ze każdy potrafi ' pstrykac' zdjęcia dobrym aparatem, ale w fotografii nie chodzi tylko o to. Długi czas oczekiwania na płytkę, co więcej jakość jej wykonania pozostawia wiele do życzenia ( ręcznie przyklejane zdjęcie, będące okładka płyty, czy klej wyciekajacy po boku, to tylko niektóre z nich). Pisze to po to, żeby przyszli klienci za stanowili się nad usługami pana Szczepanika. Ogólnie rzecz ujmujac, zdjęcia ze studniowki miały być pamiątką, jednak patrząc na nie nie ma czego dobrze wspominać.
/5 lat temu
zdjęcia robił Pan Piotr Szczepanik i filmował Pan Paweł Styka. Z każdej z tych ekip jestem bardzo zadowolona. Zdjęcia oraz fotoksiążkę miałam we wtorek po weselu. Jestem bardzo zadowolona z jakosći. Na film jeszcze czekam. Zespoł też bardzo polecam.
/5 lat temu
jestem uczniem II LO. Zdjęcia są super. Nie zgodzę się z komentarzami. Mam zdjęcia grupowe, jak tańczę i z osobą towarzyszącą. A najlepsza jest fotoksiążka.
POKAŻ KOMENTARZE (14)