Muzyka z Głośnika

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/11 miesięcy temu
Cześć. Mam wrażenie, że internet przyjmie wszystko. Nawet hejt... Jeśli Gość poniżej był niezadowolony, to trudno. Ja przy muzyce serwowanej przez tych panów bawiłam się świetnie. Możecie wierzyć lub nie, ale z pełną odpowiedzialnością polecam, jeśli tylko chcecie mieć fajne wesele to wynajmijcie ich. Magda.
/2 lata temu
Same ochy i achy a ja mam inne doświadczenie z tymi Panami. Otóż grali u nas na Sylwestra i ogólnie większości się nie podobało, klapa wśród młodzieży i klapa wśród dorosłych. Tacy goście z radia żyją w swoim świecie muzycznym, którego ja nie polecam na żadne imprezy masowe. Jak ktoś chce ryzykować; jego cyrk, jego zabawki.
/4 lata temu
Gdy wybieraliśmy się na Sylwestra do Sieniawy kilka dni temu, wiedzieliśmy o prowadzeniu wieczoru przez Dj-a i wodzireja. Szczerze zastanawialiśmy się: jak to bez tradycyjnej orkiestry? ALE Oni pokazali się z jak najlepszej strony. My jak i nasi znajomi, pozostali goście byli wprost zachwyceni doborem muzyki, sposobem prowadzenia... Wspaniale będziemy wspominać ten piękny wieczór i noc, bo dzięki Nim i wspaniałej atmosferze pałacu w Sieniawie przeżyliśmy niezwykłe chwile... Jeśli obsługa muzyczna to tylko Muzyka z głośnika. Dziękujemy i polecamy.
POKAŻ KOMENTARZE (12)