POLECAMY

Lacerta Sala Bankietowa, wesele, przyjęcia okolicznościowe, konferencje

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
Ślub jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka. W naszym przypadku właśnie tak było. Dlatego też chcielibyśmy podziękować profesjonalnej obsłudze i szefowi kuchni. Osobne podziękowania dla Pani Ewy Kęcel szefowej restauracji. Dzięki tym osobom my oraz goście czuliśmy się bardzo wyjątkowo. Całe przyjęcie było bardzo dobrze zorganizowane. Począwszy od wystroju sali, stołów skończywszy na podawaniu dań. Kelnerki troszczyły się aby niczego nie zabrakło, nawet spóźnieni goście dostali ciepły posiłek. Panie kelnerki bardzo sympatyczne, uśmiechnięte służyły swoją pomocą. Dodam, że sama szefowa Pani Ela uroczystość wesela osobiście nadzorował oraz troszczył się aby niczego nie brakowało. Bardzo to z mężem doceniamy. Nikt z wesela nie wyszedł z pustym brzuchem Co jest bardzo ważne. Spożywane posiłki były rewelacyjne, wszystko świeże i gorące. Wspomnę również o menu, które proponuje wiele rodzajów dań oraz napoi. Jest duży wybór. Na koniec muszę się przyznać, że goście weselni nie mieli na co narzekać , sala piękna, zrobiła wielkie wrażenie, jedzenie pyszne i obsługa miła i sympatyczna Z czystym sumieniem polecamy sale w restauracji „Lacerta”. DZIĘKUJEMY !!!! Monik i Jakub
/5 lat temu
3.08.2013 mieliśmy okazję przeżywać najważniejszy dzień w naszym życiu w Sali Bankietowej Lacerta :) Gorąco polecamy. Cudowny wystrój, obsługa dbała o to, żeby ten dzień był naprawdę idealny, niczego nie zabrakło. Jedzenie wyśmienite w ogromnej ilości :) Wszystko na najwyższym poziomie. Właścicielka to naprawdę przemiła osoba, spełniła każde nasze życzenie :) Wszystko wyszło idealnie :) Szczerze polecamy!!!
/6 lat temu
W tym miesiącu organizowaliśmy wesele w sali Lacerta i wraz z gośćmi jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Jedzenie przepyszne, a ilości nie do zjedzenia. Przestronna, ładna i dobrze oświetlona sala oraz przemiła właścicielka, z którą można ustalić nawet najrozmaitsze życzenia! Szczerze polecam!
POKAŻ KOMENTARZE (1)