Eksand Wideo-Foto-Film Adam Nagórka

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/06.11.2016 22:35
Marta i Paweł. Chcielibyśmy z całego serca podziękować za stworzenie oprawy dla naszej miłości. Za świetną pracę jaką Państwo wykonali, bo kiedy profesjonalizm łączy się z pracą, którą się kocha rodzi się pasja. Na każdym kroku było ją widać. Jest to dbałość o detale, dzielenie się z nami wieloletnią wiedzą oraz podpowiedzi z, których mogliśmy skorzystać. Dostaliśmy od Państwa Perłę a jest nią uwiecznienie najważniejszego dnia w naszym wspólnym życiu, która daje nam możliwość przeniesienia się w czasie i spojrzenia okiem obiektywu na Miłość.
/01.07.2016 11:52
Bardzo dziękujemy za ten wielki dzień ze zrobił pan wszystko w swojej mocy żeby było idealnie za dobre rady za piękne kręcenie i ogólnie za wszystko :-)
/02.04.2015 14:41
Witam wszystkich którzy będą czytać recenzje na temat Państwa Nagórka :) Moja opinia jak sami Panstwo widzą jest rewelacyjna ponieważ tak własnie do naszego wesela podeszli Ci Panstwo :) To właśnie ich podejście sprawiło że czuliśmy sie w tym dniu wyjatkowo ... To nie była tylko kamera i aparat lecz wspaniali ludzie wyrozumiali i profesjonalni ... Jezeli chodzi o koncowy efekt tez jestesmy zadowoleni gdzyz to o co prosilismy zostalo wykonane a nawet lepiej :) Serdecznie polecam Panstwa Nagórka nie beda Panstwo żałowali :) WSZYSTKIEGO DOBREGO
POKAŻ KOMENTARZE (12)