DJ - WODZIREJ KORDAS, Wesele,Katowice,Wrocław,Kraków,Śląsk

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (13)
/3 lata temu
DJ REWELKA, taki powinien być jego dodatkowy pseudonim. Wybraliśmy DJ Kordas'a całkiem w ciemno, nie mieliśmy okazji spotkać się z nim przed weselem, ale już po 1 rozmowie telefonicznej wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z konkretną osobą, której możemy zaufać w kwestii poprowadzenia naszej najważniejszej imprezy. Potrafi idealnie dobrać muzykę, przy której wszyscy szaleją na parkiecie do białego rana, nawet rodzice, którzy mieli uprzedzenia co do pomysłu z DJ'em i woleli zespół. Dzięki DJ Kordasowi zmienili zdanie, co oznacza, że DJ Kordas łamie stereotypy ;) A my raz jeszcze dziękujemy ogromnie!!! za to, że nasz najważniejszy dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że była to najlepsza impreza w tym roku, a byliśmy na 5 weselach, więc mieliśmy z czym porównać ;) POLECAMY GORĄCO!
/4 lata temu
DJ przez DUŻE D. Po pierwszej rozmowie od razu wiadomo że zna się na swojej robocie i co najważniejsze bardzo to lubi robić. Po weselu nikt nie narzekał, "dopasował" muzykę do każdej osoby. Polecam!!!
/4 lata temu
Bardzo polecamy DJ Bartka. Kontakt do Niego znaleźliśmy w internecie, troszkę się obawialiśmy ze względu na dużo nietypowych pomysłów, które mieliśmy, ale po pierwszej rozmowie z nim wszystkie wątpliwości się rozwiały Bawiliśmy się niesamowicie wraz z gośćmi. Bardzo polecamy profesjonalistę.
POKAŻ KOMENTARZE (10)