Anna Maria Jopek ma romans?

23.07.2013

Małżeństwo piosenkarki przeżywa kryzys

Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek

fot. ONS

Krzysztof  Herdzin to nowy, domniemany kochanek anny Jopek. Anna Maria Jopek to gwiazda, o której rzadko czytamy w prasie bulwarowej. Artystka swoją działalność medialną skupia raczej tylko na muzyce i koncertach.

Ostatnie tygodnie to jednak fala spekulacji i doniesień o romansie Jopek z Krzysztofem Herdzinem, uznanym pianistą i kompozytorem. Jako pierwszy informację o tym, kim jest tajemniczy adorator gwiazdy podał serwis AfterParty.pl. Wokalistka wciąż jest żoną Marcina Kydryńskiego, choć jeśli wierzyć plotkom, ich związek od dawna przeżywa kryzys.

Jopek i Krzystof Herdzin dali się ostatnio sfotografować na sopockiej plaży, gdzie wspólnie spacerowali i nie szczędzili sobie czułości, co tylko potwierdza informacje o romansie gwiazdy. Ona sama zaś milczy i nie wystosowała w tej sprawie żadnego oficjalnego oświadczenia.

Myślicie, że Anna Maria Jopek rzeczywiście ma nowego mężczyznę?

PG
Oceń artykuł 3 głosy
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Redakcja poleca
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
sledz2013.07.26 15:44
Praktycznie od początku śledzę karierę Pani Ani i bardzo jej kibicuję, być może wiele osiągnęła dzięki mężowi, ale ... Czy warto się męczyć. Od początku zadziwiające było dla mnie ich małżeństwo - dwa przeciwieństwa !!!!! Ona skromna czuła i on - dość sztywny i zarozumiały. Nie dziwi fakt ewentualnego drugiego mężczyzny. I tak kupię jej kolejną płytę!!!!!! A on jeśli stawia ultimatum - tym bardziej pokazuje kim jest... Z pewnością nie jest biedny - gdy nie ma go w domu, to niech się nie dziwi!
gosc2013.07.24 13:57
wspolczuje Ani ciagle czytac takie rewelacje o mezu w gazetach-jezeli to wszystko prawda to wcale sie nie dziwie ze znalazla sobie nowego faceta ,nawet to popieram !!!
kryzay2013.07.23 15:24
Kryzys w malzenstwie to oni maja od samego poczatku.....