Udało się! Dorota Czaja jest w ciąży!

14.03.2013

Gwiazda spełni marzenie o macierzyństwie

Dorota Czaja jest w ciąży

Dorota Czaja jest w ciąży

Wśród celebrytów bez wątpienia zapanowało wielkie baby boom. Jako pierwsza ujawniła swoją ciążę Małgorzata Socha. W ślad za nią  poszła Justyna Steczkowska, która również postanowiła nie ukrywać swojego błogosławionego stanu. Do grona ciężarnych pań dołączyły też znane pogodynki Dorota Gardias i Marzena Sienkiewicz. Ale to nie wszystko. Jak podało AfterParty.pl, Dorota Czaja też wkrótce zostanie mamą.

Aktorka znana jest głównie z seriali telewizyjnych, takich jak „Tancerze”, „Pierwsza miłość” oraz „Galeria”. Od trzech lat jest w związku małżeńskim z Grzegorzem Bliskim i tworzą udany związek. Jednak do pełni szczęścia najwyraźniej zapragnęli mieć dziecko. Dorota Czaja oznajmiła właśnie, że już wkrótce zostaną rodzicami.

W związku z tym gwiazda postanowiła również odpocząć od pracy i na jakiś czas zniknie z ekranów telewizorów. Przerwa w karierze nie oznacza jednak słodkiego lenistwa, bo aktorka będzie przygotowywać się do swojej nowej, życiowej roli – mamy, a to przecież nie lada wyzwanie.

Polki gratulują :-)

Oceń 5,00 / 10 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Przepis Beaty Pawlikowskiej: sok brzoskwiniowy

 

Zobacz także

 
 
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: