Udało się! Dorota Czaja jest w ciąży!

14.03.2013

Gwiazda spełni marzenie o macierzyństwie

Dorota Czaja jest w ciąży

Dorota Czaja jest w ciąży

Wśród celebrytów bez wątpienia zapanowało wielkie baby boom. Jako pierwsza ujawniła swoją ciążę Małgorzata Socha. W ślad za nią  poszła Justyna Steczkowska, która również postanowiła nie ukrywać swojego błogosławionego stanu. Do grona ciężarnych pań dołączyły też znane pogodynki Dorota Gardias i Marzena Sienkiewicz. Ale to nie wszystko. Jak podało AfterParty.pl, Dorota Czaja też wkrótce zostanie mamą.

Aktorka znana jest głównie z seriali telewizyjnych, takich jak „Tancerze”, „Pierwsza miłość” oraz „Galeria”. Od trzech lat jest w związku małżeńskim z Grzegorzem Bliskim i tworzą udany związek. Jednak do pełni szczęścia najwyraźniej zapragnęli mieć dziecko. Dorota Czaja oznajmiła właśnie, że już wkrótce zostaną rodzicami.

W związku z tym gwiazda postanowiła również odpocząć od pracy i na jakiś czas zniknie z ekranów telewizorów. Przerwa w karierze nie oznacza jednak słodkiego lenistwa, bo aktorka będzie przygotowywać się do swojej nowej, życiowej roli – mamy, a to przecież nie lada wyzwanie.

Polki gratulują :-)

NMS
Oceń artykuł 10 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Redakcja poleca
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Gość2013.04.27 11:49
Kto tak powiedział, że nie powinny... jeśli jesteś kobietą to zastosuj ta zasadę do siebie. Kobieta ma prawo wyboru kiedy i z kim będzie miała dziecko. Dorota Czaja wygląda kwitnąco.
Gość2013.03.27 11:36
chciałam zauważyć, że osoba, która pisze o tych matkach po 30-tce, nie ma racji. Mnie moja mama urodziła, kiedy miała 32 lata. W międzyczasie dorosłam, jestem ładna, zgrabna (50 kg i 165 cm), skończyłam studia, mam dobrą pracę. Mojej mamie w ogóle fakt późnego macierzyństwa nie zaszkodził, ja też jestem normalna, więc... nie opowiadaj bzdur. Co więcej, znam osoby, które rodziły po 40-tce i mają wspaniałe, zdolne i ładne dzieci.
Gość2013.03.25 16:12
Już dawno pora na dzieci po 30 kobiety nie powinny rodzić...................
Gość2013.03.23 20:02
piekna!