Rozenek poprowadzi "Dzień Dobry TVN"!

21.01.2013

Stoczy bój ze swoim mężem. Ktogo wolisz oglądać w roli prezentera?

Malgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

Malgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

fot. AKPA

Oto moja nowa miłość”, powiedział o Małgorzacie Rozenek (35) dyrektor programowy TVN. Od tego „wyznania” minął już rok, a Edward Miszczak uwielbia Perfekcyjną Panią Domu jeszcze bardziej. Jak dowiedziało się „Party”, ma on już nowy pomysł na rozwój kariery Małgosi.

Miszczak chce, żeby Rozenek została prowadzącą „Dzień dobry TVN”. Jego zdaniem byłaby świetna i przyciągnęłaby znacznie więcej widzów niż program ma teraz – zdradza nam pracownik stacji. I dodaje, że Małgorzata miałaby zacząć pracę w telewizji śniadaniowej najwcześniej za rok, bo najpierw będzie kręcić kolejne serie „Perfekcyjnej Pani Domu”.
 


Czy gwiazda przyjmie tę propozycję, jeszcze nie wiadomo. Za to w lutym w roli gospodarza „Pytania na śniadanie” zadebiutuje w TVP2 mąż Małgosi, Jacek Rozenek (43). Czyżby małżonkowie zaczęli już wyścig o sławę?

Zobacz: Tak wyglądała miłość Małgorzaty i Jacka Rozenków

(WK)

Party - Życie gwiazd!
Oceń artykuł 4 głosy
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Gość2013.02.05 22:43
chyba się w niej zakochał dyrektorek
Gość2013.02.05 22:42
ona jest obrzydliwie wysuszona bleeee jak można taką szkape dać do tak poważnego programu porannego!!! Teraz to ja juz tez na bank zrezygnuje a tak lubie go oglądać, mało to jak ma takie propozycje i taki budżet to niech zainwestuje w jedzenie przynajmniej by jakoś można było na nią patrzeć. Ona mnie brzydzi. Niech stanie na wprost kamery z wyprostowanymi nogami to zobaczycie jaką ma szpare miedzy nogami bleee bleee i jeszcze raz bleee nie moge patrzeć na nią!!!
Gość2013.01.24 19:56
poranny program "Dzien Dobry TVN" ogladam codziennie wspaniali prowadzacy ale jezeli nowa prowadzaca bedzie Rozynek poprostu zrezygnuje !!! na ta babe patrzec nie mozna beznadzieja nie dziwie sie ze maz ja zostawil !!!!! opamietajcie sie ludzie!!!! i przegoncie ta babe z telewizji!!!
Gość2013.01.22 15:57
To media załatwiły nową pracę Rozenkowej. Była wszędzie. Widocznie się podoba...